PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
TORUŃ, 12-14 lutego 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-02-14 16:53:57
Mtrójsj 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2021-02-12
DZIEŃ 2
2021-02-13
DZIEŃ 3
2021-02-14
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



09:00  60 m pł M U20 (7bój)  [s]
09:15  60 m pł M U18 (7bój)  [s]
09:30  60 m pł M U18  [el]
09:58  60 m pł K U18  [el]
10:20  Trójskok M U18 
10:30  60 m pł M U18  [F]
10:35  Kula M (5) U18 
10:40  60 m pł M U18  [F]
10:45  Tyczka M U18 (7bój) 
10:45  Tyczka M U20 (7bój) 
10:52  600 m K U18  [F]
11:00  600 m K U18  [F]
11:12  60 m pł K U18  [F]
11:20  60 m pł K U18  [F]
11:37  300 m M U18  [F]
11:45  300 m M U18  [F]
11:55  300 m K U18  [F]
12:05  300 m K U18  [F]
12:20  200 m K U18  [F]
12:24  W dal K U18 
12:30  200 m K U18  [F]
12:35  Kula K (3) U18 
12:40  200 m M U18  [F]
12:50  200 m M U18  [F]
13:05  1000 m M U18  [s]
13:20  2000 m K U18  [s]
13:40  600 m M U18  [F]
13:50  600 m M U18  [F]
14:00  4x400 m Mix U18  [s]
14:50  Wzwyż M U20 
15:10  Trójskok M U20 
15:30  200 m K U20  [F]
15:35  200 m K U20  [F]
15:40  200 m M U20  [F]
15:45  200 m M U20  [F]
15:55  3000 m K U20  [s]
16:10  3000 m M U20  [s]
16:25  400 m K U20  [F]
16:30  400 m K U20  [F]
16:40  400 m M U20  [F]
16:45  400 m M U20  [F]
16:55  60 m pł K U20  [el]
17:15  Wzwyż K U20 
17:20  Kula K (4) U20 
16:35  Tyczka K U20 
17:30  60 m pł M U20  [el]
17:35  Trójskok K U20 
17:52  1000 m M U20 (7bój)  [s]
17:55  Siedmiobój M U20 
18:03  60 m pł K U20  [F]
18:10  60 m pł K U20  [F]
18:20  1000 m M U18 (7bój)  [s]
18:25  Siedmiobój M U18 
18:35  60 m pł M U20  [F]
18:45  60 m pł M U20  [F]
19:00  800 m K U20  [F]
19:10  800 m M U20  [F]
19:20  4x400 m Mix U20  [s]
REKORDY
RP (U20) 15.95 ANDRZEJCZAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki Toruń 2017-02-12
 

Data aktualizacji: 2021-02-14 16:53:57
Trójskok M U20 Planowany START: 2021-02-14 15:10 ZAKOŃCZENIE: 16:35:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 2 598 GALIK Wojciech 02-04-10 WKS Wawel Kraków (MA) 14.58
14.64
x
14.43
14.21
x
14.64 PB
2 14 278 BRACKI Jakub 03-03-16 BKL Bełchatów (LD) 14.28
13.81
-
13.96
-
14.39
14.39 PB
3 1 350 GABRYSIAK Szymon 03-03-14 MUKS Park Zduńska Wola (LD) 14.17
13.79
13.89
13.84
x
14.30
14.30 PB
4 7 69 CIEŚLAK Szymon 03-10-30 MKS Piast Głogów (DS) 13.84
13.55
13.88
13.69
13.73
12.43
13.88
5 12 332 PRZYGODZKI Bartłomiej 03-01-25 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 13.80
x
x
13.87
x
12.94
13.87
6 15 1181 STELMASIK Krzysztof 03-02-05 LLKS Pomorze Stargard (ZP) x
13.32
13.68
13.81
13.55
13.68
13.81 PB
7 8 955 FORTUŃSKI Jan 03-04-24 KKL Kielce (SK) x
11.41
13.08
12.70
x
x
13.08 PB
8 4 12 KOZAK Marcin 02-09-30 GKS Start Długołęka (DS) 12.97
12.69
12.55
12.69
x
12.32
12.97 SB
9 10 68 CHAMIOŁO Daniel 03-11-22 MKS Piast Głogów (DS) x
x
12.97



12.97
10 5 338 WOJTYSIAK Bartosz 02-09-27 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) x
12.96
x



12.96 =PB
11 9 154 ZAMOROWSKI Bartosz 03-03-31 LUKS Start Nakło (KP) 12.88
r




12.88 PB
12 13 897 SOPORSKI Tomasz 02-10-15 MKS-MOSM Bytom (SL) 12.07
12.12
12.82



12.82
13 6 352 KURUC Jakub 03-06-14 MUKS Park Zduńska Wola (LD) 12.63
x
12.58



12.63
14 11 668 WĄŻ Mateusz 03-04-29 LKS Stal Mielec (PK) 12.48
x
12.18



12.48
15 3 931 WIŚNIEWSKI Dawid 03-02-15 TL Athletics Jastrzębie (SL) 12.09
11.89
11.74



12.09
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2020 (Toruń)
1 WĄŻ Kamil 01 LKS Stal Mielec 15.03
2 CETLICER Filip 01 MKS Aleksandrów Łódzki 14.50
3 KRAWCZYK Kacper 01 AZS Łódź 14.50
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2019 (Toruń)
1 LESZCZUK Bartosz 00 AZS UMCS Lublin 14.66
2 PODSIADŁY Adam 00 UMLKS Pegaz Opoczno 14.42
3 CETLICER Filip 01 MKS Aleksandrów Łódzki 14.37
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.063287973403931 s.