PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
TORUŃ, 8-10 lutego 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-02-09 19:12:59
Mwdj
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 60PK 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2019-02-08
DZIEŃ 2
2019-02-09
DZIEŃ 3
2019-02-10
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

REKORDY
RP (U20) 8.01 STARZAK Marcin WAWEL Kraków Brzeszcze 2004-01-10
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2019-02-09 19:12:59
W dal M U20 - FINAŁ Planowany START: 2019-02-09 17:45 ZAKOŃCZENIE: 18:55:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 15 638 MIECZKOWSKI Dominik 00-02-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża (PD) 6.95
7.12
x
6.78
x
x
7.12
2 6 156 WIŚNIEWSKI Karol 01-06-28 LUKS Start Nakło (KP) 7.03
6.75
x
6.67
x
7.02
7.03
3 14 466 KRZEMIŃSKI Dawid 00-04-05 RLTL ZTE Radom (MZ) x
6.88
7.02
x
6.94
x
7.02 PB
4 11 631 SIMONIUK Dawid 00-07-24 KS Podlasie Białystok (PD) 6.78
6.84
6.74
6.80
6.88
6.86
6.88
5 13 352 WIETESKA Tomasz 01-10-07 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) 6.68
6.86
x
6.85
x
x
6.86 PB
6 8 444 GRZELAK Mateusz 01-01-18 MUKS Płock (MZ) 6.66
6.86
6.55
6.69
x
x
6.86 PB
7 10 313 NOWAK Igor 01-02-18 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) x
6.76
6.59
6.75
6.42
6.53
6.76
8 2 310 KUŚ Emanuel 00-01-31 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 6.70
6.47
6.73
x
6.33
6.68
6.73
9 12 508 MICHALAK Mateusz 00-07-12 WLKS Nowe Iganie (MZ) 6.65
6.62
6.68



6.68 YC
10 4 217 LEMIESZEK Kacper 00-11-13 KS Agros Zamość (LU) 6.66
6.51
5.23



6.66
11 3 920 SKRZYPEK Mateusz 00-07-03 MUKS Kadet Rawicz (WP) 6.36
6.50
6.63



6.63
12 1 368 PODSIADŁY Adam 00-04-07 UMLKS Pegaz Opoczno (LD) 6.47
6.30
6.54



6.54
13 7 527 OLSZÓWKA Mateusz 01-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie (MA) 6.54
6.26
6.29



6.54
14 9 549 LACH Artur 00-02-03 UKS Gminy Brzeszcze (MA) 6.13
6.52
6.46



6.52
15 16 208 KISTER Jakub 00-09-23 AZS UMCS Lublin (LU) x
6.17
6.31



6.31 SB
16 5 306 JOACHIMIAK Juliusz 01-06-28 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 4.36
6.03
5.88



6.03

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.030878067016602 s.