PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
TORUŃ, 8-10 lutego 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-02-09 11:07:24
M60jm
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 60PK 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2019-02-08
DZIEŃ 2
2019-02-09
DZIEŃ 3
2019-02-10
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

09:00  60 m M U20 (7bój)  [s]
09:20  60 m K U18  [el]
09:30  Tyczka M U18 
09:40  W dal M U20 (7bój) 
09:41  60 m M U18  [el]
10:07  60 m M U18 (7bój)  [s]
10:20  60 m K U18  [F]
10:35  1000 m K U18  [s]
10:50  Kula M U20 (7bój) 
10:53  W dal M U18 (7bój) 
10:55  60 m M U18  [F]
11:07  2000 m M U18  [s]
11:40  200 m K U18  [el]
12:10  Wzwyż K U18 
12:15  200 m M U18  [el]
12:22  Kula M U18 (7bój) 
12:40  600 m K U18  [el]
12:50  W dal M U18 
12:55  600 m M U18  [el]
13:20  300 m K U18  [el]
13:50  300 m M U18  [el]
15:00  60 m K U20  [el]
15:11  W dal K U20 
15:20  60 m M U20  [el]
15:33  Wzwyż M U20 (7bój) 
15:55  60 m K U20  [F]
16:08  1500 m K U20  [s]
16:29  60 m M U20  [F]
16:42  Tyczka M U20 
16:45  400 m M U20  [el]
17:20  400 m K U20  [el]
17:45  W dal M U20 
17:50  Wzwyż M U18 (7bój) 
17:55  1500 m M U20  [s]
18:15  Kula M (6) U20 
18:20  200 m K U20  [el]
18:47  200 m M U20  [el]
19:16  800 m M U20  [el]
19:35  800 m K U20  [el]
REKORDY
RP (U18) 6.83 ADAMCZYK Dariusz GRYF Słupsk Spała 1992-01-25
Kwalifikacje: 1 z każdego biegu (Q) + 11 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  elim 5  FINAŁ A  FINAŁ B  Ranking

Data aktualizacji: 2019-02-09 10:25:24
60 m M U18 - elim 1 Planowany START: 2019-02-09 09:41 WYSTARTOWANO: 09:43:01
  PhotoFinish
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf rank
1 4 1 271 GÓRNY Mateusz 02-08-29 BKL Bełchatów (LD) 6.91 0.165 Q 1
1 3 2 216 KRUPA Patryk 02-04-21 KS Agros Zamość (LU) 6.96 0.135 Q 2
1 4 5 589 ŻYCZYŃSKI Tomasz 02-02-06 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 7.04 0.148 Q PB 3
1 3 3 663 MICHALAK Piotr 02-06-29 AML Słupsk (PM) 7.07 0.142 Q 4
2 6 5 413 MATEŃKO Wiktor 02-01-04 Mazovia ProActiv Ciechanów (MZ) 7.12 (114) 0.122 q PB 5
2 6 3 529 CZYSZCZOŃ Maciej 02-04-23 MKS Rabka-Zdrój (MA) 7.12 (116) 0.184 q SB 6
1 6 4 1022 BACHÓRSKI Anton 02-07-18 MKL Szczecin (ZP) 7.14 0.176 Q 7
2 6 1 782 WILCZYŃSKI Kamil 02-09-20 LKS Pogórze Skoczów (SL) 7.15 0.171 q PB 8
3 2 3 103 GRZEGRZÓŁKA Jakub 02-02-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 7.16 0.160 qB PB 9
2 6 2 1001 TUREK Bartosz 02-05-22 UKS Atos Woźnice (WN) 7.20 0.209 qB 10
3 8 5 105 KASZYŃSKI Dawid 02-04-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 7.23 0.144 qB SB 11
2 3 4 51 WISZNIOWSKI Mateusz 02-07-29 MKS MOS Wrocław (DS) 7.25 (244) 0.186 qB =PB 12
3 5 2 898 KOZELAN Hubert 03-06-01 LKS Maraton Turek (WP) 7.25 (246) 0.167 qB 13
4 7 2 848 GARUS Kamil 02-01-23 RMKS Rybnik (SL) 7.30 (296) 0.200 qB 14
3 4 4 659 ALEKSANDROWICZ Oskar 02-08-07 AML Słupsk (PM) 7.30 (297) 0.166 qB 15
3 7 1 903 KRYŚ Kamil 03-10-09 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 7.31 0.211 qB PB 16
4 5 5 443 DZIKIEWICZ Paweł 02-07-30 MUKS Płock (MZ) 7.34 0.146 17
4 5 3 641 DĄBROWSKI Paweł 03-07-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (PD) 7.35 (344) 0.193 18
4 4 3 134 KOWALSKI Piotr 02-01-04 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 7.35 (344) 0.138 PB 19
5 4 2 366 KRUPIŃSKI Dawid 03-07-12 ULKS MOSiR Sieradz (LD) 7.36 0.171 20
5 3 5 89 BARTECZKA Bartek 03-03-03 BKS Bydgoszcz (KP) 7.39 0.193 21
4 3 1 91 CZESIŃSKI Kacper 03-07-03 BKS Bydgoszcz (KP) 7.43 0.139 22
6 8 3 337 KOWALSKI Jędrzej 02-12-27 RKS Łódź (LD) 7.44 (432) 0.157 PB 23
6 7 5 197 ISKRA Bartosz 03-01-28 UKB Szubin (KP) 7.44 (439) 0.126 SB YC 24
4 8 4 254 MARIASZ Mikołaj 03-04-04 ULKS Sprinter Zielona Góra (LB) 7.45 0.192 25
5 7 4 957 ŁYSIAK Łukasz 02-04-20 UKS Przełaj Żerków (WP) 7.49 0.204 26
5 8 1 442 MIRKOWSKI Krystian 03-02-22 MLKS Pilica Białobrzegi (MZ) 7.58 0.169 PB 27
6 2 2 300 DURLIK Jakub 03-08-20 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 7.61 0.135 28
6 2 1 987 SAMULEWICZ Jan 03-11-09 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (WN) 7.67 0.183 29
2 5 786 MINORCZYK Borys 03-09-30 MKS Czechowice-Dziedzice (SL) DQ 0.037 162.7
5 1 87 ŁUCZYŃSKI Dominik 02-10-11 WLKS Wrocław (DS) DQ 0.099 162.7
5 4 562 WESTER Tomasz 02-02-13 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) DQ 162.7
7 3 195 ADAMCZYK Szymon 03-02-02 UKB Szubin (KP) DQ 162.5(b)

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.065931081771851 s.