PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
TORUŃ, 8-10 lutego 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-02-09 10:22:53
WM60j
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 60PK 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2019-02-08
DZIEŃ 2
2019-02-09
DZIEŃ 3
2019-02-10
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

09:00  60 m M U20 (7bój)  [s]
09:20  60 m K U18  [el]
09:30  Tyczka M U18 
09:40  W dal M U20 (7bój) 
09:41  60 m M U18  [el]
10:07  60 m M U18 (7bój)  [s]
10:20  60 m K U18  [F]
10:35  1000 m K U18  [s]
10:50  Kula M U20 (7bój) 
10:53  W dal M U18 (7bój) 
10:55  60 m M U18  [F]
11:07  2000 m M U18  [s]
11:40  200 m K U18  [el]
12:10  Wzwyż K U18 
12:15  200 m M U18  [el]
12:22  Kula M U18 (7bój) 
12:40  600 m K U18  [el]
12:50  W dal M U18 
12:55  600 m M U18  [el]
13:20  300 m K U18  [el]
13:50  300 m M U18  [el]
15:00  60 m K U20  [el]
15:11  W dal K U20 
15:20  60 m M U20  [el]
15:33  Wzwyż M U20 (7bój) 
15:55  60 m K U20  [F]
16:08  1500 m K U20  [s]
16:29  60 m M U20  [F]
16:42  Tyczka M U20 
16:45  400 m M U20  [el]
17:20  400 m K U20  [el]
17:45  W dal M U20 
17:50  Wzwyż M U18 (7bój) 
17:55  1500 m M U20  [s]
18:15  Kula M (6) U20 
18:20  200 m K U20  [el]
18:47  200 m M U20  [el]
19:16  800 m M U20  [el]
19:35  800 m K U20  [el]
REKORDY
RP (U20) 6.68 CHYŁA Łukasz SKLA Sopot Spała 2000-01-28
 
 Bieg 1  Bieg 2  Ranking

Data aktualizacji: 2019-02-09 10:22:53
60 m M U20 (7bój) - Bieg 1 Planowany START: 2019-02-09 09:00 WYSTARTOWANO: 09:00:04
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf punkty rank
1 3 287 KŁOSIŃSKI Szymon 01-06-19 MKLA Łęczyca (LD) 7.47 0.210 PB 723 3
2 4 39 KARABAN Jakub 00-06-24 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 7.70 0.184 PB 650 6
3 7 744 ŚLIWIŃSKI Filip 01-09-19 SKLA Sopot (PM) 7.72 0.155 643 7
4 2 677 ŁOPATA Krzysztof 01-06-03 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 7.80 (791) 0.156 619 8
5 6 408 SIEMEK Damian 01-03-02 KS Warszawianka W-wa (MZ) 7.80 (799) 0.205 619 9
6 5 290 RYBARCZYK Paweł 01-01-15 MKLA Łęczyca (LD) 7.91 0.147 586 10

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.059049844741821 s.