LZS Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS w LA
SŁUBICE, 09-10 czerwca 2018
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2018-06-10 09:43:47
K3000
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100U18 100U20 100 200U18 200U20 200 400U18 400U20 400 400PK 800U18 800U20 800 1500U18 1500U20 1500 3000 100pU18 100pU20 100p 400pU18 400pU20 400p 1500pU18 2000pU20 3000p 4x100U18 4x100U20 4x400 5000ch WzwyżU18 WzwyżU20 Wzwyż W dalU18 W dalU20 W dal TrójskokU18 TrójskokU20 Trójskok KulaU20 KulaU18 Kula DyskU18 DyskU20 Dysk DyskPK MłotU18 MłotU20 Młot OszczepU18 OszczepU20 Oszczep

100U18 100U20 100 200U18 200U20 200 400U18 400U20 400 800U18 800U20 800 1500U18 1500U20 1500 3000U18 3000U20 5000 110pU18 110pU20 110p 400pU18 400pU20 400p 2000pU18 2000pU20 3000p 4x100U18 4x100U20 4x400 10000ch WzwyżU18 WzwyżU20 Wzwyż W dalU18 W dalU20 W dal TrójskokU18 TrójskokU20 Trójskok KulaU18 KulaU20 Kula DyskU18 DyskU20 Dysk MłotU18 MłotU20 Młot OszczepU18 OszczepU20 Oszczep

DZIEŃ 1
2018-06-09
DZIEŃ 2
2018-06-10
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW

REKORDY
RP 8:31.69 CHOJECKA Lidia POGOŃ Siedlce Bruxelles 2002-08-30
RP (U23) 8:34.19 CHOJECKA Lidia WLKS Siedlce Oslo 1999-06-30
RP (U20) 8:59.44 ENNAOUI Sofia LKS Lubusz Słubice Sotteville-les-Rouen 2014-06-14
RP (U18) 9:24.92 ENNAOUI Sofia LUBUSZ Słubice Białogard 2012-09-29
 
 Bieg 1

Data aktualizacji: 2018-06-10 09:43:47
3000 m K - Bieg 1 Planowany START: 2018-06-10 09:30 WYSTARTOWANO: 09:28:28
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty
1 18 877
SADOWSKA Milena 99-01-04 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 9:52.20 PB 9
2 14 430
IZNEROWICZ Karolina 98-05-25 LKS Omega Kleszczów (LD) 9:58.21 SB 7
3 20 580
KARPIUK Diana 00-04-05 KS Podlasie Białystok (PD) 10:12.96 6
4 13 679
DUBIELLA Monika 00-05-02 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz (PM) 10:14.45 5
5 19 241
LATAŃSKA Zuzanna 01-08-04 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 10:17.55 4
6 2 707
SZYMKIEWICZ Julia 01-08-02 SSR Olimp Strawczyn (SK) 10:34.03 PB 3
7 6 659
KALISZ Patrycja 98-02-09 LKS Fenix Słupsk (PM) 10:41.70 PB 2
8 10 187
KURAS Julia 01-03-06 WKS Oleśniczanka Oleśnica (DS) 10:44.75 PB PK
9 1 182
ZINCZENKO Zuzanna 01-07-18 SSMKS Parasol Wrocław (DS) 10:46.63 SB PK
10 16 292
MAŁEK Emilia 00-04-20 MKS Agros Chełm (LU) 10:48.52 1
11 7 560
WĘGRZYN Monika 02-12-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa (PK) 11:01.50 PB
12 3 689
METLICKA Wiktoria 01-12-07 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 11:07.74
13 11 303
JASIŃSKA Maja 01-02-06 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski (LU) 11:12.55 PB
14 4 651
MIKOŁAJEWSKA Weronika 02-08-28 GKS Żukowo (PM) 11:12.89 PB
15 5 882
PAWŁOWSKA Dorota 80-03-13 KS Zamek Kurzętnik (WN) 11:17.61 PB PK
16 15 706
SIEDLARZ Kinga 02-08-18 SSR Olimp Strawczyn (SK) 11:22.25
17 12 642
PAWŁOWSKA Aleksandra 99-08-30 CMKL Człuchów (PM) 11:38.04
8 466
PRZYBYSZ Natalia 01-04-20 GKS Wilga Garwolin (MZ) DNS
9 648
DIAS Julia 99-08-23 GKS Żukowo (PM) DNS
17 231
RADTKE Aleksandra 00-06-21 LUKS Start Nakło (KP) DNS

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.030586957931519 s.