Mecz U-23 Czechy-Słowenia-Węgry-Polska
KRAKÓW, 8 lipca/July 2018
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-07-08 16:08:30
M1500
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100pk 100 200 400 800 1500 3000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Tyczka Wzwyż W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100pk 100 200 400pk 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Tyczka Wzwyż W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2018-07-08
SUMA
PUNKTÓW

11:00  Tyczka M 
11:00  Młot M 
12:20  Młot K 
12:30  100 m K (PK)  [s]
12:45  100 m M (PK)  [s]
13:15  Ceremonia otwarcia 
13:30  110 m pł M  [s]
13:30  W dal M 
13:30  Oszczep M 
13:40  Kula K 
13:45  100 m pł K  [s]
14:00  100 m M  [s]
14:10  100 m K  [s]
14:10  Wzwyż K 
14:25  400 m pł M  [s]
14:40  W dal K 
14:40  Oszczep K 
14:40  400 m pł K  [s]
14:50  Kula M 
15:05  400 m M (PK)  [s]
15:20  400 m M  [s]
15:30  400 m K  [s]
15:40  200 m M  [s]
15:50  200 m K  [s]
15:50  Trójskok K 
15:50  Dysk K 
16:00  1500 m M  [s]
16:00  Tyczka K 
16:10  1500 m K  [s]
16:10  Wzwyż M 
16:20  800 m M  [s]
16:30  800 m K  [s]
16:40  3000 m prz. M  [s]
17:00  3000 m prz. K  [s]
17:00  Trójskok M 
17:15  5000 m M  [s]
17:35  3000 m K  [s]
17:40  Dysk M 
17:50  4x100 m M  [s]
18:00  4x100 m K  [s]
18:10  4x400 m M  [s]
18:20  4x400 m K  [s]
REKORDY
RE (U23) 3:30.88 SILVA Rui POR Zurich 1999-08-11
RP (U23) 3:36.93 KUREK Piotr OLEŚNICZANKA Sopot 1983-08-06
RP (U23) 3:36.37* ROZMYS Michał UKS Barnim Goleniów Praha (CZE) 2017-06-05
Min. ME 3:39.00 Berlin (GER) 2018-08-07
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2018-07-08 16:08:30
1500 m M - Bieg 1 Planowany START: 2018-07-08 16:00 WYSTARTOWANO: 16:01:05
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 4 470 WŁODARCZYK Adam 97-05-26 POLAND (POL) 3:48.35 9 1
2 2 431 KOWALCZYK Andrzej 98-11-30 POLAND (POL) 3:48.50 7 2
3 6 369 VÖRÖS Márk 97-01-01 HUNGARY (HUN) 3:49.39 6 3
4 5 216 KOKALJ Jan 97-01-01 SLOVENIA (SLO) 3:50.01 5 4
5 3 119 KÁKONA David 96-01-12 CZECH REPUBLIC (CZE) 3:54.84 4 5
6 8 339 OTT Benjámin 98-01-01 HUNGARY (HUN) 3:59.61 3 6
7 7 150 SMETANA Jakub 96-11-23 CZECH REPUBLIC (CZE) 4:04.61 2 7
8 1 209 KRAMER Vid 97-01-01 SLOVENIA (SLO) 4:09.83 1 8
9 9 123 POPELAR Maj 99-01-01 SLOVENIA (SLO) 4:10.97 9 PK

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.02344799041748 s.