LZS Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS w LA
SŁUBICE, 09-10 czerwca 2018
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2018-06-10 15:31:58
M4x400
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100U18 100U20 100 200U18 200U20 200 400U18 400U20 400 400PK 800U18 800U20 800 1500U18 1500U20 1500 3000 100pU18 100pU20 100p 400pU18 400pU20 400p 1500pU18 2000pU20 3000p 4x100U18 4x100U20 4x400 5000ch WzwyżU18 WzwyżU20 Wzwyż W dalU18 W dalU20 W dal TrójskokU18 TrójskokU20 Trójskok KulaU20 KulaU18 Kula DyskU18 DyskU20 Dysk DyskPK MłotU18 MłotU20 Młot OszczepU18 OszczepU20 Oszczep

100U18 100U20 100 200U18 200U20 200 400U18 400U20 400 800U18 800U20 800 1500U18 1500U20 1500 3000U18 3000U20 5000 110pU18 110pU20 110p 400pU18 400pU20 400p 2000pU18 2000pU20 3000p 4x100U18 4x100U20 4x400 10000ch WzwyżU18 WzwyżU20 Wzwyż W dalU18 W dalU20 W dal TrójskokU18 TrójskokU20 Trójskok KulaU18 KulaU20 Kula DyskU18 DyskU20 Dysk MłotU18 MłotU20 Młot OszczepU18 OszczepU20 Oszczep

DZIEŃ 1
2018-06-09
DZIEŃ 2
2018-06-10
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW

REKORDY
RP 2:58.00 - reprezentacja POLSKA Uniondale 1998-07-22
RP 3:02.78 - ŚLĄSK Wrocław Zagrzeb 1999-08-16
RP (U23) 3:03.07 - reprezentacja POLSKA Turku 1997-07-13
RP (U20) 3:11.66 klub Prefbet Śniadowo Toruń 2008-08-03
RP (U20) 3:05.05 reprezentacja POLSKA Barcelona 2012-07-15
RP (U18) 3:18.71 - BUDOWLANI Szczecin Zielona Góra 2001-05-19
RP (U18) 3:12.05 POLSKA Kowno 2001-08-05
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2018-06-10 15:31:58
4x400 m M - Bieg 1 Planowany START: 2018-06-10 15:10 WYSTARTOWANO: 15:04:58
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 6 830 LEWALSKI Błażej
FAFIŃSKI Paweł
KOZŁOWSKI Piotr
JAKUBOWSKI Sebastian
LKS Lubawa (WN) 3:21.26 9 1
2 3 799 GUSZCZAK Jarosław
LUDWICZAK Andrzej
WRÓBEL Krzyszytof
SENK Marcin
UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 3:23.81 7 2
3 5 725 ŚWITOŃ Kacper
JASTRZĘBSKI Kacper
LASECKI Miłosz
WYLĘGA Nikodem
LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 3:30.69 6 3
4 2 629 GIL Arkadiusz
LIPIŃSKI Mateusz
WIECZOREK Alan
JOŃCZYK Oliwier
AML Słupsk (PM) 3:52.04 5 4
4 694 ROWIŃSKI Jakub
KRYZEL Daniel
SZCZERBA Mikołaj
STRUNIAWSKI Jakub
ULKS Talex Borzytuchom (PM) DNF

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.048134088516235 s.