PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
RZESZÓW, 11-13 lutego 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-02-13 19:49:24
Kwj 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000ch 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000ch 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2022-02-11
DZIEŃ 2
2022-02-12
DZIEŃ 3
2022-02-13
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U20) 1.94 KSOK Anna AZS-AWF Wrocław Spała 2002-03-01
 

Data aktualizacji: 2022-02-13 19:49:24
Wzwyż K U20 Planowany START: 2022-02-13 17:35 ZAKOŃCZENIE: 19:32:00 DEKORACJA 20:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub 1.55 1.59 1.62 1.65 1.68 1.70 1.72 1.74 1.77 1.81 wynik inf
1 11 500 KOKOT Katarzyna 2004-01-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) - - o o o o o o o xxx 1.77 PB
2 8 649 LITWIN Adrianna 2003-05-03 AML Słupsk (PM) o o o o xo o xo xxx 1.72 PB
3 3 543 WYSOCKA Alicja 2003-03-05 CWKS Resovia Rzeszów (PK) - - - o o xo xxx 1.70
4 6 68 GAŁKA Anna 2003-02-09 WKS Śląsk Wrocław (DS) o o o o x- xo xxx 1.70 PB
5 1 416 BUCZEK Kinga 2003-01-09 UKS LA Basket Warszawa (MZ) o o xxo o xxo xxo xxx 1.70 =PB
6 7 486 KWAŚNY Aleksandra 2004-11-04 WKS Wawel Kraków (MA) o o o o o xxx 1.68 SB
7 5 299 BURLEWICZ Barbara 2003-01-09 KS AZS AWF Warszawa (MZ) o o o xo o xxx 1.68 SB
8 12 573 MOLEK Oliwia 2004-07-20 LKS Stal Mielec (PK) o o o xo xxx 1.65 PB
9 10 6 KALEMBA Kinga 2004-03-02 GKS Start Długołęka (DS) o xo o xxo xxx 1.65 SB
10 13 338 GRANOWSKA Pola 2003-09-29 KS Warszawianka W-wa (MZ) o o o xxx 1.62
11 4 440 KUŹNIAR Julia 2004-06-14 KS AZS AWF Kraków (MA) o o xo xxx 1.62 =PB
12 9 974 PIĘDZIAK Julia 2004-02-11 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński (WN) o o xxo xxx 1.62 SB
13 2 340 SIEDLECKA Weronika 2004-06-11 KS Warszawianka W-wa (MZ) o o xxx 1.59
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2021 (Toruń)
1 JANKOWSKA Aleksandra 02 KS Podlasie Białystok 1.74
2 TURKIEWICZ Julia 02 MKL 12 Jelenia Góra 1.72
3 WYSOCKA Alicja 03 KS Orzeł Warszawa 1.72
   
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2020 (Toruń)
1 MIĄSO Wiktoria 01 CWKS Resovia Rzeszów 1.82
2 KAŹMIERCZAK Weronika 02 RKS Łódź 1.68
3 JANKOWSKA Aleksandra 02 KS Podlasie Białystok 1.68
3 TURKIEWICZ Julia 02 MKL 12 Jelenia Góra 1.68
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0425191 s. | Mem: 2 megabytes