PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
RZESZÓW, 11-13 lutego 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-02-13 14:30:15
K600jm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000ch 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000ch 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2022-02-11
DZIEŃ 2
2022-02-12
DZIEŃ 3
2022-02-13
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U18) 1:31.51 BRONOWSKA Zuzanna MKS Durasan Płońsk Toruń 2018-02-11
Kwalifikacje: 1 z każdego biegu (Q) + 8 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  FINAŁ A  FINAŁ B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-02-12 16:08:02
600 m K U18 - elim 1 Planowany START: 2022-02-12 12:52 WYSTARTOWANO: 12:53:32
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 3 442 NAGIĘĆ Nikola 2005-04-26 KS AZS AWF Kraków (MA) 1:36.69 Q 1
2 1 694 DOMŻALSKA Daria 2005-01-03 RKS Rumia (PM) 1:36.99 q SB 2
3 2 133 BYCZKOWSKA Amelia 2005-09-04 UKS Czapla Białe Błota (KP) 1:37.11 q 3
4 5 796 JAKUBOWSKA Alicja 2005-02-02 MKS-MOSM Bytom (SL) 1:39.70 13
5 4 172 OSIPIUK Klaudia 2005-08-09 MKS Żak Biała Podlaska (LU) 1:40.01 SB 14
6 6 863 KWIATEK Karolina 2005-08-17 LKB Rudnik (SK) 1:59.67 23
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2021 (Toruń)
1 SUCHOWOLAK Lena 05 UKS Filipides Teresin 1:33.06
2 SKIMINA Emilia 04 KS AZS AWF Kraków 1:34.76
3 KRAWCZYŃSKA Martyna 04 KS Prefbet-Sonarol 1:35.54
   
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2020 (Toruń)
1 PRZĄDKA Wiktoria 03 LKS Pszczyna 1:37.29
2 GUZOWSKA Martyna 03 LUKS Orkan Września 1:37.85
3 KORNACKA Kinga 03 GSLA Gierzwałd 1:37.93
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0452318 s. | Mem: 2 megabytes