PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
RZESZÓW, 11-13 lutego 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-02-13 19:42:09
K800j 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000ch 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000ch 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2022-02-11
DZIEŃ 2
2022-02-12
DZIEŃ 3
2022-02-13
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U20) 2:06.85 PAKUŁA Oliwia KKS Victoria Stalowa Wola Spała 2016-01-31
Kwalifikacje: 1 z każdego biegu (Q) + 3 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-02-12 20:36:32
800 m K U20 - elim 1 Planowany START: 2022-02-12 20:21 WYSTARTOWANO: 20:20:27
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 5 439 HAJDUK Zuzanna 2004-11-16 KS AZS AWF Kraków (MA) 2:14.66 Q =PB 3
2 6 802 WÓJCIK Alicja 2003-06-23 MKS-MOSM Bytom (SL) 2:15.18 7
3 4 966 TWARDOWSKA Julia 2004-05-19 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 2:15.69 8
4 3 592 BIGUS Wiktoria 2003-08-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl (PK) 2:22.00 11
5 2 587 KUPISZEWSKA Beata 2004-04-06 MKS Stal Nowa Dęba (PK) 2:31.15 13
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2021 (Toruń)
1 PORĘBSKA Karolina 02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2:17.83
2 PRZĄDKA Wiktoria 03 LKS Pszczyna 2:18.13
3 JAGUŚCIK Julia 03 RKS Łódź 2:18.38
   
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2020 (Toruń)
1 STÓJ Alicja 01 SKLA Sopot 2:12.65
2 BRONOWSKA Zuzanna 01 Mazovia ProActiv Ciechanów 2:12.74
3 SOWA Oliwia 01 MLUKS Tarnów 2:15.55
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0412469 s. | Mem: 2 megabytes