PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
RZESZÓW, 11-13 lutego 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-02-13 14:30:15
M1000jm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000ch 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000ch 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2022-02-11
DZIEŃ 2
2022-02-12
DZIEŃ 3
2022-02-13
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U18) 2:25.88 AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudziądz Spała 2018-02-04
 
 Bieg 1  Bieg 2  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-02-13 14:30:15
1000 m M U18 - Bieg 1 Planowany START: 2022-02-13 13:10 WYSTARTOWANO: 13:10:03 DEKORACJA 13:50
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 12 712 TEIXEIRA Jory 2005-10-07 SKLA Sopot (PM) 2:36.06 1
2 10 91 ŚMIERTKA Mateusz 2006-02-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 2:36.54 2
3 8 960 JANICKI Maciej 2006-10-11 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 2:36.65 PB 3
4 11 224 GANCARZ Mikołaj 2005-02-14 LKS Żelazny Opoczno Running Team (LD) 2:36.73 4
5 9 715 JASZEWSKI Kacper 2005-04-04 UKS Olimpijczyk Skorzewo (PM) 2:37.41 5
6 5 999 CIERESZKO Alan 2006-04-17 MKS Hermes Gryfino (ZP) 2:37.56 PB 6
7 6 882 BRUDŁO Hubert 2006-01-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 2:37.71 PB 7
8 3 899 POLAK Bartosz 2005-05-04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 2:39.32 PB 8
9 7 604 KLINGER Rafał 2006-01-21 UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) 2:40.14 9
10 2 379 ABRAMCZYK Jakub 2006-01-21 RLTL Optima Radom (MZ) 2:43.76 PB 10
11 1 783 MAREKWICA Jakub 2006-11-16 MKS-MOS Katowice (SL) 2:45.38 11
4 288 WRÓBLEWSKI Błażej 2005-03-10 AKL Ursynów Warszawa (MZ) DNF
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2021 (Toruń)
1 WESOŁOWSKI Miłosz 04 KKL Rodło Kwidzyn 2:28.24
2 HERZYK Kamil 04 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2:29.47
3 KLIMIUK Łukasz 04 KS Parkiet Hajnówka 2:32.92
   
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2020 (Toruń)
1 JĘDRZEJAK Wiktor 03 MKS Hermes Gryfino 2:33.29
2 CITAK Miłosz 03 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2:33.51
3 WESOŁOWSKI Miłosz 04 KKL Rodło Kwidzyn 2:35.38
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.041182 s. | Mem: 2 megabytes