PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
RZESZÓW, 11-13 lutego 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-02-13 14:30:15
M200jm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000ch 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000ch 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2022-02-11
DZIEŃ 2
2022-02-12
DZIEŃ 3
2022-02-13
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U18) 21.55 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów Toruń 2019-02-10
RP (U18) 21.53* ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk Toruń 2022-02-07
Kwalifikacje: 12 z najlepszymi czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  elim 5  FINAŁ A  FINAŁ B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-02-12 16:08:02
200 m M U18 - elim 1 Planowany START: 2022-02-12 12:20 WYSTARTOWANO: 12:20:50
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf rank
1 5 659 ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 AML Słupsk (PM) 21.53 0.196 q =PB 1
2 6 808 LIBURA Jakub 2006-04-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 23.13 0.199 qB PB 12
3 3 601 BUDZIŃSKI Dominik 2005-04-02 UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) 23.50 0.137 14
4 4 353 RUCKI Filip 2005-05-01 MKS Pilica Białobrzegi (MZ) 24.81 0.192 PB 21
5 2 847 DUTKIEWICZ Kuba 2006-01-13 UKS Trójka Mikołów (SL) 25.11 0.154 22
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2021 (Toruń)
1 ZAKRZEWSKI Marek 05 AML Słupsk 22.20
2 GLAZA Mateusz 04 UKS Czapla Białe Błota 22.35
3 CEGŁA Kacper 04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 22.56
   
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2020 (Toruń)
1 BOGACZYŃSKI Igor 03 MKL Jarocin 22.09
2 MALENDOWICZ Filip 03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 22.74
3 OLISIEJKO Samuel 04 MKL Toruń 22.79
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0469391 s. | Mem: 2 megabytes