PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
RZESZÓW, 11-13 lutego 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-02-13 19:42:09
M400j 2 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000ch 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000ch 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2022-02-11
DZIEŃ 2
2022-02-12
DZIEŃ 3
2022-02-13
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U20) 47.26 ZIMNY Tymoteusz MKS Baszta Szamotuły Toruń 2017-02-12
Kwalifikacje: 12 z najlepszymi czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  elim 5  elim 6  FINAŁ A  FINAŁ B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-02-12 20:32:12
400 m M U20 Planowany START: 2022-02-12 17:30 WYSTARTOWANO: 17:53:05
  PhotoFinish
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 6 1 285 SZCZEPANIAK Jakub 2003-01-29 UMLKS START Wieruszów (LD) 48.38 PB 1
1 6 6 629 DĄBROWSKI Piotr 2003-06-08 KS Prefbet-Sonarol (PD) 48.45 PB 2
1 5 3 39 KADYŁO Adam 2003-07-07 MKS MOS Wrocław (DS) 48.74 3
1 5 5 666 ŁOWICKI Michał 2004-10-03 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 49.23 PB 4
1 5 4 206 MATERA Mateusz 2004-04-20 AZS Łódź (LD) 49.34 PB 5
2 6 4 631 JURAK Bartosz 2003-03-11 KS Prefbet-Sonarol (PD) 49.37 PB 6
1 5 2 774 MIKOŁAJCZAK Szymon 2004-04-05 MKS Czechowice-Dziedzice (SL) 49.40 PB 7
2 5 1 234 GRABSKI Jakub 2004-03-22 MKLA Łęczyca (LD) 49.60 PB 8
2 6 3 210 PIETRZAK Daniel 2004-10-13 AZS Łódź (LD) 49.77 PB 9
2 4 5 2 BRZEZIŃSKI Konrad 2003-09-29 GKS Start Długołęka (DS) 50.05 PB 10
3 6 5 915 CHMIEL Maciej 2004-04-23 MKL Jarocin (WP) 50.18 PB 11
2 6 2 466 SŁOWIK Maciej 2004-02-25 TS Wieliczanka Wieliczka (MA) 50.34 (335) PB 12
2 3 6 156 BAŃKA Łukasz 2003-04-18 MKS Agros Chełm (LU) 50.34 (337) PB 13
3 4 4 964 MICHALAK Sebastian 2004-01-04 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 50.67 PB 14
3 4 6 211 WILIŃSKI Jakub 2004-06-02 AZS Łódź (LD) 50.69 15
4 5 6 842 KANIA Damian 2004-01-07 UKS Czwórka Żory (SL) 50.83 16
3 3 3 306 JASIŃSKI Szymon 2003-07-16 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 51.11 PB 17
3 4 1 987 UDYCZ Artur 2003-11-04 AL Międzyzdroje (ZP) 51.29 PB 18
4 4 3 612 CHUDZIK Jakub 2004-07-24 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa (PK) 52.05 19
3 4 2 563 MACKIEWICZ Piotr 2003-07-22 KS Komunalni Sanok (PK) 52.14 PB 20
5 2 3 952 GRZYMSKI Stanisław 2004-09-10 UKS Skoczek Władysławów (WP) 52.75 21
4 2 1 818 BIZOŃ Marcin 2004-12-07 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała (SL) 52.88 PB 22
5 3 1 599 ARTYM Jakub 2004-06-07 UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) 53.03 PB 23
4 2 4 296 BABIK Jan 2004-01-28 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 53.97 24
4 2 2 38 JASIŃSKI Karol 2003-05-18 MKS MOS Wrocław (DS) 54.86 25
3 2 422 SZRAJNER Gustaw 2003-06-23 UKS LA Basket Warszawa (MZ) DQ TR 17.3.2
3 5 355 CYDEJKO Szymon 2003-12-30 MKS Pogoń Siedlce (MZ) DNF
3 4 129 PAŁKOWSKI Dawid 2004-09-18 MUKL Brodnica (KP) DQ TR 17.3.2
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2021 (Toruń)
1 GRZEGORZEWICZ Patryk 02 MKS-SMS Victoria Racibórz 47.92
2 SOBURA-DURMA Jakub 02 KKL Kielce 48.64
3 KADYŁO Adam 03 MKS MOS Wrocław 48.79
   
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2020 (Toruń)
1 GRZEGORZEWICZ Patryk 02 MKS-SMS Victoria Racibórz 48.09
2 PAJĄK Jakub 01 MKS Czechowice-Dziedzice 48.39
3 KOZACKI Jakub 02 KS AZS UWM Olsztyn 48.66
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0555971 s. | Mem: 2 megabytes