PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
RZESZÓW, 11-13 lutego 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-02-13 14:30:15
M600jm 3 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000ch 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000ch 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2022-02-11
DZIEŃ 2
2022-02-12
DZIEŃ 3
2022-02-13
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U18) 1:20.06 LEWALSKI Kacper MKS Truso Elbląg Toruń 2020-02-16
Kwalifikacje: 12 z najlepszymi czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  elim 5  elim 6  FINAŁ A  FINAŁ B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-02-12 16:08:02
600 m M U18 Planowany START: 2022-02-12 13:24 WYSTARTOWANO: 13:34:52
  PhotoFinish
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 5 1 827 PRZYBYŁA Kamil 2005-04-21 TL Athletics Jastrzębie (SL) 1:23.17 q PB 1
1 6 4 717 BUŚKO Mateusz 2006-09-24 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 1:23.94 q PB 2
1 6 3 726 MAKIŁA Karol 2005-01-31 WKS Flota Gdynia (PM) 1:23.97 q 3
1 4 5 426 STAŃCZUK Jan 2005-08-02 UKS Młodzik Warszawa (MZ) 1:24.19 q PB 4
2 4 3 334 KLONOWSKI Andrzej 2005-05-23 KS Lider Grodzisk Mazowiecki (MZ) 1:24.86 q PB 5
1 6 2 985 KIJEWSKI Michał 2005-10-25 UKS Sokół Węgorzewo (WN) 1:24.91 q 6
2 6 5 410 WIECZOREK Bartosz 2006-02-07 UKS Herkules Sulejówek (MZ) 1:24.93 qB PB 7
1 6 6 252 ULIŃSKI Kacper 2006-02-22 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 1:25.00 qB PB 8
3 5 5 831 GIEDŹ Michał 2006-04-10 TL Pogoń Ruda Śląska (SL) 1:25.02 qB PB 9
2 5 6 551 GRYKAŁOWSKI Marek 2006-01-25 KKL Stal Stalowa Wola (PK) 1:25.26 qB PB 10
2 5 4 494 BACHŁAJ Maciej 2005-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 1:25.92 qB PB 11
3 1 4 254 ZIĄBKA Oliwier 2005-02-23 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 1:26.00 qB PB 12
4 4 697 FIJAŁKOWSKI Mikołaj 2005-04-12 SKLA Sopot (PM) DQ TR 17.3.2 13
2 4 1 251 SZYMANSKI Oliwier 2005-03-02 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 1:26.24 PB 14
3 2 1 1012 BIAŁAS Szymon 2005-01-13 UKS Barnim Goleniów (ZP) 1:26.33 PB 15
3 2 3 750 CZERNEL Olivier 2006-06-27 GKS Piast Gliwice (SL) 1:26.79 PB 16
2 3 2 102 TOBOLSKI Konrad 2005-04-06 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 1:26.85 17
4 5 3 742 MAJEWSKI Mateusz 2005-05-20 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 1:27.00 PB 18
3 3 6 225 MARAŃDA Kacper 2005-02-20 LKS Żelazny Opoczno Running Team (LD) 1:27.07 PB 19
4 3 1 690 LIETZ Mateusz 2006-04-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA (PM) 1:27.23 20
3 4 2 602 CZUBA Emanuel 2005-04-24 UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) 1:28.04 PB 21
4 2 2 685 NURKOWSKI Aleksander 2006-01-26 LKS Jantar Ustka (PM) 1:28.10 22
4 6 799 MAJERANOWSKI Maciej 2006-06-25 MKS-MOSM Bytom (SL) DQ TR 17.3.2 23
5 5 2 250 SMYKA Jakub 2006-03-15 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 1:29.04 PB 24
4 3 5 527 DĄBEK Dawid 2006-05-29 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 1:30.57 25
5 3 3 407 GRYZ Kamil 2005-08-12 UKS Herkules Sulejówek (MZ) 1:30.70 PB 26
5 6 1 537 OLEJARSKI Kacper 2006-03-30 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 1:30.89 PB 27
4 3 4 395 STOPA Kacper 2006-01-17 RLTL Optima Radom (MZ) 1:31.48 PB 28
4 1 6 830 WALA Piotr 2005-05-12 TL Athletics Jastrzębie (SL) 1:32.23 PB 29
5 2 6 526 SIWEK Damian 2006-07-07 UKS Komar Strzelce Opolskie (OP) 1:33.60 PB 30
5 1 5 762 BIEDRAWA Krzysztof 2005-02-24 LKS Pogórze Skoczów (SL) 1:34.96 PB 31
6 2 5 523 MARKOWSKI Tomasz 2006-06-01 UKS Komar Strzelce Opolskie (OP) 1:36.62 32
2 4 866 WIECHA Jan 2005-12-29 LKB Rudnik (SK) DQ TR 17.3.2 33
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2021 (Toruń)
1 KITLIŃSKI Bartosz 04 AZS UMCS Lublin 1:20.91
2 PIWOŃSKI Mikołaj 04 MKL Toruń 1:21.12
3 MAKOWSKI Mateusz 04 MKS Pułtusk 1:22.35
   
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2020 (Toruń)
1 LEWALSKI Kacper 03 MKS Truso Elbląg 1:20.06
2 RAK Filip 03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1:20.76
3 CYDEJKO Szymon 03 MKS Pogoń Siedlce 1:22.77
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.056535 s. | Mem: 2 megabytes