PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
TORUŃ, 8-10 lutego 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-02-10 18:59:52
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 60PK 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2019-02-08
DZIEŃ 2
2019-02-09
DZIEŃ 3
2019-02-10
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

10:00  60 m pł K U20 (5bój)  [s]
10:15  Trójskok K U18 
10:35  Wzwyż K U20 (5bój) 
11:30  Tyczka K U18 
12:10  60 m pł K U18 (5bój)  [s]
13:00  Wzwyż K U18 (5bój) 
13:08  Kula K U20 (5bój) 
15:00  Ceremonia otwarcia 
15:15  3000 m ch K U18  [s]
15:35  Kula K U18 (5bój) 
15:35  W dal K U20 (5bój) 
16:10  3000 m ch K U20  [s]
16:45  5000 m ch M U18  [s]
16:58  W dal K U18 (5bój) 
17:12  Wzwyż M U18 
17:25  800 m K U20 (5bój)  [s]
17:30  Pięciobój K U20 
17:50  5000 m ch M U20  [s]
18:25  800 m K U18 (5bój)  [s]
18:30  Pięciobój K U18 
18:40  60 m M PK  [s]
msc klub suma
1 AZS-AWF Warszawa (MZ) 3 3
2 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 2 3 3 8
3 MKS Hermes Gryfino (ZP) 2 2 2 6
4 SKLA Sopot (PM) 2 1 1 4
5 MKS MOS Wrocław (DS) 2 1 3
5 MKS-MOSM Bytom (SL) 2 1 3
7 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 2 2
7 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 2 2
7 MKS-SMS Victoria Racibórz (SL) 2 2
10 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 1 2 2 5
11 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 1 2 3
12 KS Podlasie Białystok (PD) 1 1 3 5
13 MKLA Łęczyca (LD) 1 1 2 4
14 AZS UMCS Lublin (LU) 1 1 1 3
14 MKL Szczecin (ZP) 1 1 1 3
16 AZS-AWF Katowice (SL) 1 1 2
16 BKL Bełchatów (LD) 1 1 2
16 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 1 1 2
16 LKS Stal Mielec (PK) 1 1 2
16 MKL Toruń (KP) 1 1 2
16 MKS Ustroń (SL) 1 1 2
16 UKS Olimp Mazańcowice (SL) 1 1 2
23 AZS-AWF Gorzów (LB) 1 1 2
23 KS Agros Zamość (LU) 1 1 2
23 LKS Lubusz Słubice (LB) 1 1 2
23 LKS Vectra Włocławek (KP) 1 1 2
23 RKS Łódź (LD) 1 1 2
23 RLTL ZTE Radom (MZ) 1 1 2
23 UKS bieganie.pl Stryszawa (MA) 1 1 2
30 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 1 1
30 KS Hanza Goleniów (ZP) 1 1
30 KUKS Remus Kościerzyna (PM) 1 1
30 LKS Lubawa (WN) 1 1
30 LKS Narew Kurpiewski Łomża (PD) 1 1
30 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 1 1
30 LUKS Orkan Września (WP) 1 1
30 MKS Agros Chełm (LU) 1 1
30 MKS Rabka-Zdrój (MA) 1 1
30 MLKL Płock (MZ) 1 1
30 MMKS Kędzierzyn Koźle (OP) 1 1
30 MUKS Kadet Rawicz (WP) 1 1
30 OKS Start Otwock (MZ) 1 1
30 UKS 12 Kalisz (WP) 1 1
30 UKS Czwórka Żory (SL) 1 1
30 WKS Oleśniczanka Oleśnica (DS) 1 1
30 WLKS Nowe Iganie (MZ) 1 1
47 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 2 1 3
48 KKL Kielce (SK) 2 2
48 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 2 2
48 OŚ AZS Poznań (WP) 2 2
48 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 2 2
52 UKS Przełaj Żerków (WP) 1 2 3
53 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 1 1 2
53 OKS Skra Warszawa (MZ) 1 1 2
53 TS Wieliczanka Wieliczka (MA) 1 1 2
53 UMLKS Pegaz Opoczno (LD) 1 1 2
57 AML Słupsk (PM) 1 1
57 BKS Bydgoszcz (KP) 1 1
57 GKS Wilga Garwolin (MZ) 1 1
57 KS Gwardia Piła (WP) 1 1
57 KS Warszawianka W-wa (MZ) 1 1
57 KS Wisła Puławy (LU) 1 1
57 LIUKS Kruszwica (KP) 1 1
57 LKS Fenix Słupsk (PM) 1 1
57 LKS Maraton Turek (WP) 1 1
57 LUKS Start Nakło (KP) 1 1
57 MKS Iskra Pszczyna (SL) 1 1
57 MKS Osa Zgorzelec (DS) 1 1
57 MKS Truso Elbląg (WN) 1 1
57 MKS-MOS Katowice (SL) 1 1
57 MLKS Agros Żary (LB) 1 1
57 MUKS SZS Cieszyn (SL) 1 1
57 MULKS Juvenia Głuchołazy (OP) 1 1
57 STS Pomerania Szczecinek (ZP) 1 1
57 UKS Młodzik Warszawa (MZ) 1 1
57 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa (PK) 1 1
77 GKS Cartusia Kartuzy (PM) 2 2
77 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 2 2
77 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 2 2
77 MOSM Tychy (SL) 2 2
81 KL Iskra Białogard (ZP) 1 1
81 LKLA Krokus Astromal Leszno (WP) 1 1
81 LKS Orzeł Namysłów (OP) 1 1
81 LUKS Namysłów (OP) 1 1
81 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 1 1
81 MKS Durasan Płońsk (MZ) 1 1
81 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) 1 1
81 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka (LD) 1 1
81 MOS Zatoka Braniewo (WN) 1 1
81 Mazovia ProActiv Ciechanów (MZ) 1 1
81 TL ROW Rybnik (SL) 1 1
81 UKS Achilles Leszno (WP) 1 1
81 UKS Budowlani Nowy Sącz (MA) 1 1
81 UKS Technik Augustów (PD) 1 1
81 WKS Flota Gdynia (PM) 1 1
81 ZLKL Zielona Góra (LB) 1 1
81 niestowarzyszona (...) 1 1

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.091902017593384 s.