PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
RZESZÓW, 11-13 lutego 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-02-13 19:49:24
0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000ch 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000ch 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2022-02-11
DZIEŃ 2
2022-02-12
DZIEŃ 3
2022-02-13
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  60 m pł K U20 (5bój)  [s]
10:35  Wzwyż K U20 (5bój) 
11:00  Trójskok K U18 
11:45  60 m pł K U18 (5bój)  [s]
12:00  Tyczka K U18 
12:30  3000 m ch K  [s]
12:50  Wzwyż K U18 (5bój) 
13:05  5000 m ch M  [s]
13:15  Kula K U20 (5bój) 
15:10  Kula K U18 (5bój) 
15:20  3000 m ch K U18  [s]
15:35  Wzwyż M U18 
15:35  W dal K U20 (5bój) 
15:45  3000 m ch K U20  [s]
16:20  5000 m ch M U18  [s]
16:45  W dal K U18 (5bój) 
17:10  800 m K U20 (5bój)  [s]
17:15  Pięciobój K U20 
17:20  5000 m ch M U20  [s]
18:00  800 m K U18 (5bój)  [s]
18:05  Pięciobój K U18 
msc klub suma
1 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 3 4 7
2 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 3 2 5
3 AML Słupsk (PM) 2 3 1 6
4 SKLA Sopot (PM) 2 3 5
5 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 2 1 2 5
6 AZS-AWF Katowice (SL) 2 1 3
6 LKS Stal Mielec (PK) 2 1 3
8 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 2 2 4
9 OKS Skra Warszawa (MZ) 2 1 3
10 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 2 2
10 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa (PK) 2 2
12 RLTL Optima Radom (MZ) 1 2 1 4
13 MKL Jarocin (WP) 1 2 3
13 MKL Toruń (KP) 1 2 3
13 MKS-MOSM Bytom (SL) 1 2 3
16 KKL Kielce (SK) 1 1 1 3
16 MKS MOS Wrocław (DS) 1 1 1 3
18 MKL Jurand Szczytno (WN) 1 1 2
18 MKS Stal Nowa Dęba (PK) 1 1 2
18 RKS Łódź (LD) 1 1 2
18 UKS 12 Kalisz (WP) 1 1 2
18 WLKS Wrocław (DS) 1 1 2
23 KS Podlasie Białystok (PD) 1 2 3
24 AZS-AWF Gorzów (LB) 1 1 2
24 KS SMS Szklarska Poręba (DS) 1 1 2
24 KS Wisła Puławy (LU) 1 1 2
24 UKS Vis Skierniewice (LD) 1 1 2
24 WLKS Nowe Iganie (MZ) 1 1 2
29 BKL Bełchatów (LD) 1 1
29 KKL Stal Stalowa Wola (PK) 1 1
29 KS Agros Zamość (LU) 1 1
29 KS Czempion Warszawa (MZ) 1 1
29 KS Prefbet-Sonarol (PD) 1 1
29 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) 1 1
29 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle (OP) 1 1
29 LUKS Orkan Września (WP) 1 1
29 MKS Tempo Kęty (MA) 1 1
29 MKS Unia Hrubieszów (LU) 1 1
29 MLKL Płock (MZ) 1 1
29 MUKS Szok Bojanowo (WP) 1 1
29 UKS Kresy Otwock (MZ) 1 1
29 UKS OSoT Szczecin (ZP) 1 1
29 UMLKS Pegaz Opoczno (LD) 1 1
29 WKS Flota Gdynia (PM) 1 1
29 ZLKL Zielona Góra (LB) 1 1
46 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 2 2 4
47 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 2 1 3
48 GKS Start Długołęka (DS) 2 2
48 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 2 2
50 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 1 2 3
50 KS AZS AWF Kraków (MA) 1 2 3
50 MKLA Łęczyca (LD) 1 2 3
50 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 1 2 3
54 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 1 1 2
54 KS Energetyk Poznań (WP) 1 1 2
54 MKL Szczecin (ZP) 1 1 2
54 MKS Pułtusk (MZ) 1 1 2
54 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 1 1 2
59 KLKS Juventa-Cerrad Starachowice (SK) 1 1
59 KS Warszawianka W-wa (MZ) 1 1
59 KS Wejher Wejherowo (PM) 1 1
59 KS Żeglina Sieradz (LD) 1 1
59 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 1 1
59 LKS Pszczyna (SL) 1 1
59 MKS Agros Chełm (LU) 1 1
59 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 1 1
59 MKS-SMS Victoria Racibórz (SL) 1 1
59 MOSM Tychy (SL) 1 1
59 SL Olimpia Poznań (WP) 1 1
59 STS Pomerania Szczecinek (ZP) 1 1
59 UKS Atos Woźnice (WN) 1 1
59 UKS Gepard Warszawa (MZ) 1 1
59 UKS Sokół Węgorzewo (WN) 1 1
59 UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) 1 1
59 UMLKS START Wieruszów (LD) 1 1
76 LLKS Pomorze Stargard (ZP) 2 2
77 AZS Łódź (LD) 1 1
77 BKS Bydgoszcz (KP) 1 1
77 GKS Wilga Garwolin (MZ) 1 1
77 KKL Rodło Kwidzyn (PM) 1 1
77 KL Lechia Gdańsk (PM) 1 1
77 KS Wda Świecie (KP) 1 1
77 LKS Lubawa (WN) 1 1
77 LKS Maków Mazowiecki (MZ) 1 1
77 LKS Omega Kleszczów (LD) 1 1
77 LLKS Osowa Sień (LB) 1 1
77 MLKS Agros Żary (LB) 1 1
77 OŚ AZS Poznań (WP) 1 1
77 RK Athletics Warszawa (MZ) 1 1
77 RKS Rumia (PM) 1 1
77 TL Athletics Jastrzębie (SL) 1 1
77 UKS 20 Poznań (WP) 1 1
77 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 1 1
77 WKS Wawel Kraków (MA) 1 1

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0622859 s. | Mem: 2 megabytes