PZLA 62. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 17-18 lutego 2018
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-02-18 19:40:32
Info:PRZED TRWA ZAKONCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(7) W dal(5) 800(5) 5bój

60 200 400 400pk 800 1500 3000 60p 60pdod 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7bój

DZIEŃ 1
2018-02-17
DZIEŃ 2
2018-02-18
KLASYFIKACJA
MEDALOWA

11:00  60 m M (7bój)  [s]
11:15  60 m pł K (5bój)  [s]
11:35  W dal M (7bój) 
11:55  400 m M  [el]
12:00  Wzwyż K (5bój) 
12:45  Kula M (7bój) 
13:00  400 m K  [el]
13:55  Kula K (5bój) 
13:55  Wzwyż M (7bój) 
15:00  W dal K (5bój) 
16:00  Ceremonia otwarcia 
16:25  60 m pł K  [el]
16:25  Trójskok M 
16:30  Tyczka K 
16:35  Kula K 
16:43  800 m K (5bój)  [s]
16:45  Pięciobój K 
17:00  1500 m K  [s]
17:33  60 m pł K  [F]
17:40  60 m M  [el]
18:10  Wzwyż M 
18:10  Trójskok K 
18:10  60 m K  [el]
18:30  1500 m M  [s]
18:50  60 m M  [F]
19:20  60 m K  [F]
msc klub suma
1 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 4 1 1 6
2 RKS Łódź (LD) 3 1 4
3 AZS-AWF Katowice (SL) 3 1 4
4 OŚ AZS Poznań (WP) 2 2 1 5
5 SKLA Sopot (PM) 2 3 5
6 KS Podlasie Białystok (PD) 1 3 4
7 LKS Stal Mielec (PK) 1 2 3
8 AZS Łódź (LD) 1 1 2 4
9 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 1 1 1 3
9 WKS Śląsk Wrocław (DS) 1 1 1 3
11 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 1 1 2
12 AZS-AWF Warszawa (MZ) 1 3 4
13 AZS UMCS Lublin (LU) 1 1 2
13 WKS Wawel Kraków (MA) 1 1 2
15 KL Gdynia (PM) 1 1
15 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) 1 1
15 KU AZS PWSZ w Tarnowie (MA) 1 1
15 LUKS MGOKSiR Korfantów (OP) 1 1
15 MKL Szczecin (ZP) 1 1
15 OSOT Szczecin (ZP) 1 1
15 niestowarzyszony (...) 1 1
22 KS Warszawianka W-wa (MZ) 2 1 3
23 KS Agros Zamość (LU) 2 2
24 KS AZS AWF Wrocław (DS) 1 2 3
25 MKL Toruń (KP) 1 1 2
25 RLTL ZTE Radom (MZ) 1 1 2
25 TS Wieliczanka Wieliczka (MA) 1 1 2
28 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 1 1
28 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 1 1
28 KS AZS AWF Kraków (MA) 1 1
28 MKS Inowrocław (KP) 1 1
28 MKS-SMS Victoria Racibórz (SL) 1 1
28 OKS Start Otwock (MZ) 1 1
28 SL Olimpia Poznań (WP) 1 1
35 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 2 2
35 WKS Flota Gdynia (PM) 2 2
37 KB Sporting Międzyzdroje (ZP) 1 1
37 KL Bałtyk Koszalin (ZP) 1 1
37 OKS Skra Warszawa (MZ) 1 1
37 TL ROW Rybnik (SL) 1 1
37 UKS Orlica Domaniów (DS) 1 1

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.066750049591064 s.