PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
TORUŃ, 12-14 lutego 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-02-12 14:57:19
Ktjm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2021-02-12
DZIEŃ 2
2021-02-13
DZIEŃ 3
2021-02-14
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



10:00  60 m pł K U20 (5bój)  [s]
10:35  Wzwyż K U20 (5bój) 
11:00  Trójskok K U18 
11:45  60 m pł K U18 (5bój)  [s]
12:00  Tyczka K U18 
12:45  Wzwyż K U18 (5bój) 
13:20  Kula K U20 (5bój) 
15:00  Ceremonia otwarcia 
15:10  Kula K U18 (5bój) 
15:20  3000 m ch K U18  [s]
15:35  W dal K U20 (5bój) 
15:40  Wzwyż M U18 
15:45  3000 m ch K U20  [s]
16:20  5000 m ch M U18  [s]
16:30  W dal K U18 (5bój) 
17:00  800 m K U20 (5bój)  [s]
17:05  Pięciobój K U20 
17:10  5000 m ch M U20  [s]
17:45  800 m K U18 (5bój)  [s]
17:50  Pięciobój K U18 
REKORDY
RP (U18) 4.11 ŁYKO Anna MKS MOS Wrocław Szczecin 2018-02-11
 

Data aktualizacji: 2021-02-12 14:57:19
Tyczka K U18 Planowany START: 2021-02-12 12:00 ZAKOŃCZENIE: 14:42:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub 2.40 2.60 2.80 3.00 3.20 3.30 3.40 3.50 3.55 3.60 3.65 3.70 3.75 3.80 3.85 wynik inf
1 17 740 BARTEL Maria 04-10-20 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) - - - - - o - o - o o xo xo xxo r 3.80 PB
2 5 337 WODZIŃSKA Weronika 05-07-24 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) - - - - o - o o - o - xxo xx- x 3.70
3 2 473 OLSZEWSKA Natalia 04-12-15 OKS Skra Warszawa (MZ) - - - - - o - o - o - xxx 3.60
4 6 813 LEWANDOWSKA Natalia 05-09-04 SKLA Sopot (PM) - - - o o o o o xo o xxx 3.60 PB
5 10 953 BISKUPSKA Natalia 05-08-16 KKL Kielce (SK) - - - o o o o o - xxx 3.50
6 16 759 RACZKOWSKA Martyna 05-09-26 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) - - - o o xo xxo xxo xxx 3.50 PB
7 14 417 PAWLAK Aleksandra 04-06-22 AZS-AWF Warszawa (MZ) - - - o o xxo o xxx 3.40 =PB
8 12 814 MACIEJEWSKA Wiktoria 05-08-30 SKLA Sopot (PM) - - - o o o xxx 3.30
9 4 421 SMOLARCZYK Julia 05-07-13 AZS-AWF Warszawa (MZ) - - o o xo o xxx 3.30 PB
10 1 42 CZERNIAK Zuzanna 05-06-06 MKS MOS Wrocław (DS) - - o o xxo o xxx 3.30 =PB
11 3 1051 BRIAŃSKA Nina 05-11-16 SL Olimpia Poznań (WP) - - - o xo xo xxx 3.30 =PB
12 8 1185 GABORSKA Zofia 04-08-04 MKL Szczecin (ZP) - o o o xxx 3.00
12 9 882 MACURA Zuzanna 04-11-28 MKS Ustroń (SL) - - o o xxx 3.00
12 13 878 BALCAR Martyna 04-03-30 MKS Ustroń (SL) - - o o xxx 3.00
15 7 423 ŚLIWKA Maria 05-06-11 AZS-AWF Warszawa (MZ) - - o xxo xxx 3.00
16 11 45 KAMIŃSKA Barbara 05-10-11 MKS MOS Wrocław (DS) o o o xxx 2.80
15 359 MARCINIAK Kalina 04-06-28 RKS Łódź (LD) - - xxx NM
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2020 (Toruń)
1 CHAMOT Maja 03 MKS Ustroń 3.70
2 BARTEL Maria 04 AZS-AWFiS Gdańsk 3.50
3 KAMIEŃ Monika 03 AZS-AWF Warszawa 3.30
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2019 (Toruń)
1 CHAMOT Maja 03 MKS Ustroń 3.65
2 GÓRNY Kinga 02 MKS Ustroń 3.65
3 KOZŁOWSKA Natalia 02 AZS-AWFiS Gdańsk 3.60
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.036350011825562 s.