PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
TORUŃ, 8-10 lutego 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-02-08 11:23:31
Ktrójsjm
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 60PK 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2019-02-08
DZIEŃ 2
2019-02-09
DZIEŃ 3
2019-02-10
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

10:00  60 m pł K U20 (5bój)  [s]
10:15  Trójskok K U18 
10:35  Wzwyż K U20 (5bój) 
11:30  Tyczka K U18 
12:10  60 m pł K U18 (5bój)  [s]
13:00  Wzwyż K U18 (5bój) 
13:08  Kula K U20 (5bój) 
15:00  Ceremonia otwarcia 
15:15  3000 m ch K U18  [s]
15:35  Kula K U18 (5bój) 
15:35  W dal K U20 (5bój) 
16:10  3000 m ch K U20  [s]
16:45  5000 m ch M U18  [s]
16:58  W dal K U18 (5bój) 
17:12  Wzwyż M U18 
17:25  800 m K U20 (5bój)  [s]
17:30  Pięciobój K U20 
17:50  5000 m ch M U20  [s]
18:25  800 m K U18 (5bój)  [s]
18:30  Pięciobój K U18 
18:40  60 m M PK  [s]
REKORDY
RP (U18) 13.02 RYWELSKA Kamila WARSZAWIANKA Spała 2000-02-13
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2019-02-08 11:23:31
Trójskok K U18 - FINAŁ Planowany START: 2019-02-08 10:15 ZAKOŃCZENIE: 11:10:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 7 918 MOSIEK Joanna 02-02-16 MUKS Kadet Rawicz (WP) 11.77
12.26
12.19
12.01
x
12.29
12.29 PB
2 2 401 BIERNACKA Julia 02-01-11 GKS Wilga Garwolin (MZ) 11.06
10.78
11.24
11.66
x
x
11.66 PB
3 4 937 MACIEJEWSKA Ewelina 02-08-16 UKS Achilles Leszno (WP) 10.83
10.94
11.13
10.90
x
11.53
11.53 PB
4 8 536 KAMIŃSKA Kamila 03-02-18 SKS Kusy Kraków (MA) 10.67
10.82
10.90
10.62
11.10
11.22
11.22
5 6 312 MIROWSKA Weronika 03-02-09 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 10.49
10.98
10.85
9.82
x
x
10.98
6 1 593 MOSKAL Monika 03-10-14 KKB MOSiR Krosno (PK) 10.50
10.81
10.82
10.57
10.92
10.92
10.92 PB
7 12 80 JĘDREJKO Gloria 03-05-01 WKS Śląsk Wrocław (DS) 10.55
10.39
x
9.94
10.45
10.07
10.55
8 10 763 KALINO Natalia 03-04-10 AZS-AWF Katowice (SL) 10.38
10.19
9.98
9.77
9.92
9.99
10.38
9 9 422 OLSZEWSKA Maria 02-09-24 MKS Durasan Płońsk (MZ) 10.30
10.31
10.11



10.31 SB
10 11 604 STOBIERSKA Julia 03-06-15 LKS Stal Mielec (PK) 10.23
9.94
9.88



10.23
11 5 858 KRZYSTOLIK Alina 03-08-30 TL Pogoń Ruda Śląska (SL) 10.02
10.20
9.97



10.20
12 3 796 PALA Sonia 03-12-05 MKS Iskra Pszczyna (SL) 10.14
10.12
10.19



10.19

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.038465023040771 s.