PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
TORUŃ, 14-16 lutego 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-02-14 15:41:04
Ktrójsjm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 TyczkaU18II WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2020-02-14
DZIEŃ 2
2020-02-15
DZIEŃ 3
2020-02-16
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  60 m pł K U20 (5bój)  [s]
10:35  Wzwyż K U20 (5bój) 
11:00  Trójskok K U18 
11:45  60 m pł K U18 (5bój)  [s]
12:00  Tyczka K U18 
12:00  Tyczka K U18 II 
12:25  Wzwyż K U18 (5bój) 
13:20  Kula K U20 (5bój) 
15:00  Kula K U18 (5bój) 
16:00  Ceremonia otwarcia 
16:15  3000 m ch K U18  [s]
16:20  W dal K U20 (5bój) 
16:40  3000 m ch K U20  [s]
16:45  Wzwyż M U18 
17:05  5000 m ch M U18  [s]
17:20  W dal K U18 (5bój) 
17:45  800 m K U20 (5bój)  [s]
17:49  Pięciobój K U20 
18:00  5000 m ch M U20  [s]
18:35  800 m K U18 (5bój)  [s]
18:39  Pięciobój K U18 
REKORDY
RP (U18) 13.02 RYWELSKA Kamila WARSZAWIANKA Spała 2000-02-13
 

Data aktualizacji: 2020-02-14 15:41:04
Trójskok K U18 Planowany START: 2020-02-14 11:00 ZAKOŃCZENIE: 12:04:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 6 532
KAMIŃSKA Kamila 03-02-18 WKS Wawel Kraków (MA) 11.75
11.72
10.95
11.53
x
x
11.75 PB
2 13 218
STASZCZUK Kinga 03-02-05 KS Agros Zamość (LU) x
11.70
10.40
10.92
11.23
x
11.70 PB
3 7 95
RUGOWSKA Anna 04-05-26 WLKS Wrocław (DS) 11.11
11.51
11.66
11.50
11.49
11.02
11.66 PB
4 1 577
MOSKAL Monika 03-10-14 KKB MOSiR Krosno (PK) 11.52
10.68
11.28
11.07
10.57
10.64
11.52 PB
5 9 870
WITKOWSKA Julia 04-04-08 KS Gwardia Piła (WP) 11.19
10.89
11.30
11.37
11.49
x
11.49 =PB
6 5 594
STOBIERSKA Julia 03-01-10 LKS Stal Mielec (PK) 11.40
11.36
x
11.31
x
x
11.40 PB
7 4 261
WYRWAS Julia 03-02-05 LKS Lubusz Słubice (LB) 11.25
11.31
11.14
11.40
11.22
11.25
11.40
8 3 371
KŁOSIŃSKA Anna 03-03-28 UKS Vis Skierniewice (LD) 11.06
11.30
11.16
10.04
10.72
x
11.30 PB
9 11 669
KUBALA Amelia 03-06-09 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 11.26
11.19
x



11.26
10 12 793
GAWRYŚ Wiktoria 03-04-19 MKS-MOSM Bytom (SL) 11.24
11.24
10.73



11.24
11 8 321
MIROWSKA Weronika 03-02-09 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 10.92
x
11.06



11.06
12 10 740
DUDA Julia 04-06-28 AZS-AWF Katowice (SL) 10.51
10.80
10.81



10.81
13 2 771
PALA Sonia 03-12-05 MKS Iskra Pszczyna (SL) 10.78
10.74
x



10.78 PB
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2019 (Toruń)
1 MOSIEK Joanna 02 MUKS Kadet Rawicz 12.29
2 BIERNACKA Julia 02 GKS Wilga Garwolin 11.66
3 MACIEJEWSKA Ewelina 02 UKS Achilles Leszno 11.53
Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów 2018 (Toruń)
1 JANUS Julia 01 MKS Aleksandrów Łódzki 11.60
2 TORBA Gabriela 01 LKS Stal Mielec 11.53
3 GRZELEWSKA Julia 01 BKL Bełchatów 11.28
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.067160129547119 s.