PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
TORUŃ, 14-16 lutego 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-02-16 11:54:28
Mkulajm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 TyczkaU18II WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2020-02-14
DZIEŃ 2
2020-02-15
DZIEŃ 3
2020-02-16
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U18) 24.24 BUKOWIECKI Konrad PKS Gwardia Szczytno Spała 2014-12-31
 

Data aktualizacji: 2020-02-16 11:54:28
Kula M (5) U18 Planowany START: 2020-02-16 10:35 ZAKOŃCZENIE: 11:38:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 4 942
RODZIAK Damian 03-01-27 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 17.23 16.51 17.26 17.58 16.69 17.19 17.58
2 2 625
STARAK Radosław 03-02-28 KS Podlasie Białystok (PD) 16.19 16.85 x x 16.70 x 16.85
3 5 647
KRYSZYN Paweł 03-08-26 UKS Technik Augustów (PD) x 15.38 x 16.27 x x 16.27 PB
4 16 707
HELMAN Mateusz 04-07-22 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 14.63 x 14.98 15.06 15.09 15.80 15.80 PB
5 14 558
MAZUR Tobiasz 04-12-28 MMKS Kędzierzyn Koźle (OP) x x 15.14 x x x 15.14
6 10 785
OLSZYŃSKI Jakub 03-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) x 14.98 14.53 x 15.08 x 15.08
7 12 537
BUCHWALD Jakub 04-07-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 12.91 14.87 14.20 x 14.61 15.03 15.03
8 11 549
KOREJBA Jakub 03-03-12 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle (OP) 14.92 14.62 14.69 x 14.98 14.61 14.98 PB
9 1 615
BOBER Paweł 03-02-03 ULKS Technik Trzcinica (PK) 14.80 14.61 14.46 14.80
10 9 206
SALDAT Jakub 04-02-02 UKS Duo-Set Świecie (KP) 13.49 13.45 14.68 14.68
11 13 778
PILARSKI Noel 04-04-21 MKS-MOS Katowice (SL) 14.08 13.55 14.29 14.29
12 3 195
KOCIK Olaf 03-04-03 MUKL Brodnica (KP) 13.19 12.79 13.67 13.67
13 6 268
CIURZYŃSKI Mateusz 04-04-02 UKS Ares Nowa Sól (LB) 12.73 13.34 13.18 13.34
14 7 817
BORKOWSKI Kamil 03-09-04 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 11.47 13.25 12.27 13.25
15 15 447
KULA Przemysław 03-04-23 RLTL ZTE Radom (MZ) x 12.95 12.70 12.95
8 368
GÓRECZNY Filip 03-03-07 UKS Dziewiątka Kutno (LD) x x x NM
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2019 (Toruń)
1 KANIK Jakub 02 LKS Górnik Wałbrzych 17.00
2 KUCZAJ Kamil 02 LKS Górnik Wałbrzych 16.05
3 ŁAZARSKI Szymon 02 UKS Technik Augustów 16.01
Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów 2018 (Toruń)
1 GOŹDZIEWICZ Piotr 01 UKS 12 Kalisz 18.80
2 MAROK Wojciech 01 UKS Orkan Środa Wlkp. 18.28
3 GIEDREWICZ Jakub 01 LKS Fenix Słupsk 16.92
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.035388946533203 s.