PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
TORUŃ, 8-10 lutego 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-02-10 13:17:18
Mkulajm
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 60PK 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2019-02-08
DZIEŃ 2
2019-02-09
DZIEŃ 3
2019-02-10
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

09:00  60 m pł M U20 (7bój)  [s]
09:15  60 m pł M U18 (7bój)  [s]
09:25  Kula K (3) U18 
09:35  60 m pł M U18  [el]
10:03  60 m pł K U18  [el]
10:10  Trójskok M U18 
10:30  Tyczka M U20 (7bój) 
10:30  Tyczka M U18 (7bój) 
10:35  60 m pł M U18  [F]
10:50  600 m K U18  [F]
11:10  60 m pł K U18  [F]
11:25  1000 m M U18  [s]
11:50  2000 m K U18  [s]
11:55  Kula M (5) U18 
12:15  300 m M U18  [F]
12:30  W dal K U18 
12:32  300 m K U18  [F]
12:55  600 m M U18  [F]
13:15  200 m K U18  [F]
13:30  200 m M U18  [F]
15:00  Wzwyż M U20 
15:05  200 m K U20  [F]
15:10  Trójskok M U20 
15:25  200 m M U20  [F]
15:45  3000 m K U20  [s]
16:02  3000 m M U20  [s]
16:10  Tyczka K U20 
16:20  800 m K U20  [F]
16:30  800 m M U20  [F]
16:45  60 m pł K U20  [el]
17:03  Wzwyż K U20 
17:12  60 m pł M U20  [el]
17:20  Kula K (4) U20 
17:33  Trójskok K U20 
17:35  1000 m M U20 (7bój)  [s]
17:40  Siedmiobój M U20 
17:49  60 m pł K U20  [F]
18:05  1000 m M U18 (7bój)  [s]
18:10  Siedmiobój M U18 
18:13  60 m pł M U20  [F]
18:31  400 m K U20  [F]
18:48  400 m M U20  [F]
REKORDY
RP (U18) 24.24 BUKOWIECKI Konrad PKS Gwardia Szczytno Spała 2014-12-31
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2019-02-10 13:17:18
Kula M (5) U18 - FINAŁ Planowany START: 2019-02-10 11:55 ZAKOŃCZENIE: 13:05:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 11 27 KANIK Jakub 02-05-20 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 17.00 x x x 16.06 x 17.00
2 8 28 KUCZAJ Kamil 02-10-07 LKS Górnik Wałbrzych (DS) x 15.37 14.96 16.05 x x 16.05
3 13 658 ŁAZARSKI Szymon 02-09-20 UKS Technik Augustów (PD) 14.02 14.83 15.27 16.01 15.47 x 16.01 PB
4 2 949 RODZIAK Damian 03-01-27 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 14.69 14.05 14.33 15.58 15.35 x 15.58 PB
5 1 650 BRANKIEWICZ Kamil 02-08-14 LUKS Hańcza Suwałki (PD) 15.00 15.39 14.75 14.72 14.92 15.54 15.54
6 4 595 KOPEĆ Mateusz 02-08-11 KKS Victoria Stalowa Wola (PK) x 15.01 14.45 14.43 14.87 14.75 15.01
7 5 309 KRZYSTANEK Mateusz 02-02-23 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 14.54 14.69 x x 14.66 14.38 14.69
8 15 657 KRYSZYN Paweł 03-08-26 UKS Technik Augustów (PD) 14.53 x 14.60 14.16 13.53 13.92 14.60 PB
9 16 219 LEWOSZEWSKI Sebastian 02-06-17 KS Wisła Puławy (LU) x x 14.47 14.47
10 7 55 ZAWROTNIAK Marcin 02-07-28 MKS Osa Zgorzelec (DS) 14.27 x 14.05 14.27
11 6 488 CYDEJKO Bartosz 02-11-12 UKS LA Basket Warszawa (MZ) x x 14.18 14.18 PB
12 9 298 ANTCZAK Julian 02-05-31 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 13.63 14.01 14.16 14.16
13 12 293 WALCZAK Adrian 02-02-09 MKLA Łęczyca (LD) 13.82 13.84 13.30 13.84 PB
14 3 804 KISIELOWSKI Karol 02-01-23 MKS-MOS Katowice (SL) 12.25 13.36 13.55 13.55
15 14 812 OLSZYŃSKI Jakub 03-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) x x 13.55 13.55
16 17 257 KLEINERT Jakub 02-08-13 ZLKL Zielona Góra (LB) x 13.09 x 13.09
17 10 357 GÓRECZNY Filip 03-03-07 UKS Dziewiątka Kutno (LD) x x 13.02 13.02

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.07177996635437 s.