PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
TORUŃ, 12-14 lutego 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-02-14 11:43:44
Mkulajm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2021-02-12
DZIEŃ 2
2021-02-13
DZIEŃ 3
2021-02-14
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



09:00  60 m pł M U20 (7bój)  [s]
09:15  60 m pł M U18 (7bój)  [s]
09:30  60 m pł M U18  [el]
09:58  60 m pł K U18  [el]
10:20  Trójskok M U18 
10:30  60 m pł M U18  [F]
10:35  Kula M (5) U18 
10:40  60 m pł M U18  [F]
10:45  Tyczka M U18 (7bój) 
10:45  Tyczka M U20 (7bój) 
10:52  600 m K U18  [F]
11:00  600 m K U18  [F]
11:12  60 m pł K U18  [F]
11:20  60 m pł K U18  [F]
11:37  300 m M U18  [F]
11:45  300 m M U18  [F]
11:55  300 m K U18  [F]
12:05  300 m K U18  [F]
12:20  200 m K U18  [F]
12:24  W dal K U18 
12:30  200 m K U18  [F]
12:35  Kula K (3) U18 
12:40  200 m M U18  [F]
12:50  200 m M U18  [F]
13:05  1000 m M U18  [s]
13:20  2000 m K U18  [s]
13:40  600 m M U18  [F]
13:50  600 m M U18  [F]
14:00  4x400 m Mix U18  [s]
14:50  Wzwyż M U20 
15:10  Trójskok M U20 
15:30  200 m K U20  [F]
15:35  200 m K U20  [F]
15:40  200 m M U20  [F]
15:45  200 m M U20  [F]
15:55  3000 m K U20  [s]
16:10  3000 m M U20  [s]
16:25  400 m K U20  [F]
16:30  400 m K U20  [F]
16:40  400 m M U20  [F]
16:45  400 m M U20  [F]
16:55  60 m pł K U20  [el]
17:15  Wzwyż K U20 
17:20  Kula K (4) U20 
16:35  Tyczka K U20 
17:30  60 m pł M U20  [el]
17:35  Trójskok K U20 
17:52  1000 m M U20 (7bój)  [s]
17:55  Siedmiobój M U20 
18:03  60 m pł K U20  [F]
18:10  60 m pł K U20  [F]
18:20  1000 m M U18 (7bój)  [s]
18:25  Siedmiobój M U18 
18:35  60 m pł M U20  [F]
18:45  60 m pł M U20  [F]
19:00  800 m K U20  [F]
19:10  800 m M U20  [F]
19:20  4x400 m Mix U20  [s]
REKORDY
RP (U18) 24.24 BUKOWIECKI Konrad PKS Gwardia Szczytno Spała 2014-12-31
 

Data aktualizacji: 2021-02-14 11:43:44
Kula M (5) U18 Planowany START: 2021-02-14 10:35 ZAKOŃCZENIE: 11:30:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 5 610 BUCHWALD Jakub 04-07-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 15.61 17.46 15.73 16.79 17.44 17.44 17.46
2 10 625 MAZUR Tobiasz 04-12-28 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle (OP) 15.46 x x x x 16.14 16.14 PB
3 12 1145 KIJEWSKI Karol 05-10-10 MKL Jurand Szczytno (WN) x 15.15 15.69 x x 14.15 15.69
4 16 794 HELMAN Mateusz 04-07-22 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 14.77 15.21 15.41 15.66 x x 15.66
5 1 824 LEMAŃCZYK Leon 05-07-23 UKS Lipusz (PM) 14.09 x 14.87 14.46 x 15.22 15.22 PB
6 13 196 SALDAT Jakub 04-02-02 UKS Duo-Set Świecie (KP) 13.93 14.74 x 15.17 14.95 x 15.17
7 8 1072 RODZIAK Karol 04-08-16 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 14.83 x 15.00 x x 14.87 15.00
8 15 622 SOPA Mateusz 04-08-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 14.39 13.94 14.74 x 14.65 14.96 14.96 PB
9 2 942 BĘBENEK Michał 05-03-16 UKS Miotacz Sosnowiec (SL) 13.53 x 14.42 14.42 PB
10 9 33 WOJCIECHOWSKI Maciej 04-04-30 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 14.12 14.35 x 14.35
11 7 331 OŚKIEWICZ Tomasz 05-03-02 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 14.12 x 14.30 14.30
12 4 1142 AMBROZIAK Marcel 04-11-14 MKL Jurand Szczytno (WN) 13.87 x x 13.87
13 11 396 WÓJCICKI Michał 04-03-18 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 13.79 x 13.74 13.79
14 3 1095 WITA Patryk 04-03-11 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 13.23 x x 13.23
15 6 826 MAKURAT Jakub 04-06-24 UKS Olimpijczyk Skorzewo (PM) x x 12.78 12.78
16 14 1129 EWERTOWSKI Mateusz 04-04-01 LKS Lubawa (WN) 12.17 x x 12.17
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2020 (Toruń)
1 RODZIAK Damian 03 UKS Orkan Środa Wlkp. 17.58
2 STARAK Radosław 03 KS Podlasie Białystok 16.85
3 KRYSZYN Paweł 03 UKS Technik Augustów 16.27
   
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2019 (Toruń)
1 KANIK Jakub 02 LKS Górnik Wałbrzych 17.00
2 KUCZAJ Kamil 02 LKS Górnik Wałbrzych 16.05
3 ŁAZARSKI Szymon 02 UKS Technik Augustów 16.01
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.077045 s. | Mem: 1.25 megabytes