PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
TORUŃ, 12-14 lutego 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-02-14 11:55:15
Mtrójsjm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2021-02-12
DZIEŃ 2
2021-02-13
DZIEŃ 3
2021-02-14
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



REKORDY
RP (U18) 15.00 TYMA Kamil BKS Bydgoszcz Spała 2008-01-26
 

Data aktualizacji: 2021-02-14 11:55:15
Trójskok M U18 Planowany START: 2021-02-14 10:20 ZAKOŃCZENIE: 11:31:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 14 1182 WILK Cezary 04-01-11 LLKS Pomorze Stargard (ZP) 13.60
14.00
13.76
12.36
13.87
14.11
14.11 PB
2 10 665 RÓG Jakub 04-08-22 LKS Stal Mielec (PK) 13.31
13.04
12.08
12.43
13.77
13.33
13.77
3 11 1066 KACZOR Marcin 04-02-12 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 12.68
12.77
12.83
13.05
13.15
13.64
13.64 PB
4 13 326 KRYSZTOFIAK Jakub 04-09-11 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 13.33
x
x
13.51
x
x
13.51 PB
5 2 284 TATARA Dawid 04-07-27 BKL Bełchatów (LD) 12.54
12.90
12.86
x
12.98
x
12.98 PB
6 12 269 KRAWCZYK Mateusz 04-06-10 AZS Łódź (LD) 12.72
12.53
12.37
12.59
12.79
12.79
12.79
7 4 353 SZEWCZYK Maciej 04-01-23 MUKS Park Zduńska Wola (LD) 12.31
x
12.40
12.52
12.67
12.56
12.67
8 9 197 SZURKIEWICZ Kacper 04-10-26 UKS Wyspiański Szubin (KP) 12.33
12.01
12.24
x
11.90
11.64
12.33 PB
9 1 330 NIEKRASZEWICZ Kajetan 04-04-02 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 12.26
x
12.21



12.26 PB
10 6 1038 BAŃKOWSKI Aleksander 05-12-07 MUKS Kadet Rawicz (WP) 12.09
11.67
11.73



12.09 PB
11 8 336 WALCZAK Marcin 05-02-03 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 12.06
x
11.67



12.06 PB
12 5 351 GLINKOWSKI Wiktor 05-02-03 MUKS Park Zduńska Wola (LD) 11.60
11.89
11.76



11.89
13 3 1081 BERLIŃSKI Rafał 04-09-10 UKS Skoczek Władysławów (WP) x
11.78
x



11.78 SB
7 318 BANASIAK Patryk 05-06-08 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) x
x
x



NM
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2020 (Toruń)
1 WILK Cezary 04 LLKS Pomorze Stargard 13.98
2 PRZYGODZKI Bartłomiej 03 MKS Aleksandrów Łódzki 13.82
3 CIEŚLAK Szymon 03 MKS Piast Głogów 13.78
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2019 (Toruń)
1 GALIK Wojciech 02 MKS Rabka-Zdrój 13.75
2 PRZYGODZKI Bartłomiej 03 MKS Aleksandrów Łódzki 13.58
3 NOWAKOWSKI Dominik 02 MKLA Łęczyca 13.49
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.02533221244812 s.