PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
TORUŃ, 14-16 lutego 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-02-16 17:02:16
Mwj 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 TyczkaU18II WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2020-02-14
DZIEŃ 2
2020-02-15
DZIEŃ 3
2020-02-16
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U20) 2.27 PARTYKA Artur ŁKS Łódź Łódź 1988-01-16
 

Data aktualizacji: 2020-02-16 17:02:16
Wzwyż M U20 Planowany START: 2020-02-16 15:00 ZAKOŃCZENIE: 16:52:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub 1.80 1.85 1.89 1.93 1.97 2.00 2.03 2.06 2.08 2.10 2.12 wynik inf
1 15 566
JACHYM Marcin 01-04-14 CWKS Resovia Rzeszów (PK) - o o o o o o o o xo xxx 2.10 PB
2 5 362
PAJĄK Jakub 01-03-18 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) - - o o o o xo xxo o xxx 2.08 PB
3 13 208
HOŁUB Jakub 02-01-13 AZS UMCS Lublin (LU) - - - o o xo o xo x- xx 2.06 =PB
4 1 115
KOŁODZIEJSKI Mateusz 02-06-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - - - o o xo o xxx 2.03
5 12 555
PASTUSZKA Eryk 01-09-27 LUKS Namysłów (OP) o o o o xo o xxx 2.00 PB
6 14 770
MOROŃ Michał 02-05-30 MKS Iskra Pszczyna (SL) - o o xo xo xo xxx 2.00
7 2 553
KRZYWIŃSKI Bartosz 02-05-06 LUKS Namysłów (OP) o o o xxo o xxo xxx 2.00 SB
8 16 108
GLAZIK Maksymilian 01-10-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) o o o xxo xo xxx 1.97 PB
9 10 377
NOWICKI Patryk 02-07-07 UMLKS Pegaz Opoczno (LD) - o xo xo xxx 1.93
10 6 496
SAMEL Jakub 01-01-23 KS AZS AWF Kraków (MA) o xo o xxo xxx 1.93 SB
11 3 260
KLIMIUK Jakub Tomasz 02-10-03 LKS Lubusz Słubice (LB) - o xo xxx 1.89
12 4 144
KALAMARSKI Mateusz 02-06-16 GKS Olimpia Grudziądz (KP) o o xxx 1.85 =SB
12 7 1037
BAŃKOWSKI Kacper 02-04-15 MKL Szczecin (ZP) o o xxx 1.85
14 8 550
FIAŁA Igor 02-12-11 LUKS Namysłów (OP) o xo xxx 1.85
14 9 96
KUCHCZYŃSKI Jakub 02-09-05 BKS Bydgoszcz (KP) o xo xxx 1.85
11 134
WIŚNIEWSKI Gracjan 01-02-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) DNS
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2019 (Toruń)
1 BUJAK Jakub 00 MMKS Kędzierzyn Koźle 2.08
2 WIŚNIEWSKI Gracjan 01 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2.05
3 RUTOWICZ Przemysław 00 UMLKS Pegaz Opoczno 2.05
Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów 2018 (Toruń)
1 SZTANDUR Piotr 00 MKS Inowrocław 2.08
2 HARĘZGA Kacper 99 MKS-SMS Victoria Racibórz 2.02
3 RUTOWICZ Przemysław 00 UMLKS Pegaz Opoczno 2.02
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.050044059753418 s.