PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
TORUŃ, 14-16 lutego 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-02-16 12:54:21
M200jm 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 TyczkaU18II WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2020-02-14
DZIEŃ 2
2020-02-15
DZIEŃ 3
2020-02-16
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  60 m M U20 (7bój)  [s]
09:20  60 m K U18  [el]
09:30  Tyczka M U18 
09:40  60 m M U18  [el]
09:40  W dal M U20 (7bój) 
10:05  60 m M U18 (7bój)  [s]
10:20  60 m K U18  [F]
10:35  1000 m K U18  [s]
10:55  60 m M U18  [F]
11:05  W dal M U18 (7bój) 
11:05  Kula M U20 (7bój) 
11:10  2000 m M U18  [s]
11:35  200 m K U18  [el]
12:10  200 m M U18  [el]
12:35  Kula M U18 (7bój) 
12:40  600 m K U18  [el]
12:45  W dal M U18 
12:50  Wzwyż K U18 
13:05  600 m M U18  [el]
13:30  300 m K U18  [el]
14:10  300 m M U18  [el]
15:30  60 m K U20  [el]
15:50  60 m M U20  [el]
16:00  Wzwyż M U20 (7bój) 
16:10  W dal K U20 
16:25  60 m K U20  [F]
16:45  1500 m K U20  [s]
17:00  60 m M U20  [F]
17:05  Tyczka M U20 
17:25  400 m M U20  [el]
17:55  400 m K U20  [el]
18:10  W dal M U20 
18:20  1500 m M U20  [s]
18:30  Wzwyż M U18 (7bój) 
18:35  200 m K U20  [el]
18:45  Kula M (6) U20 
19:05  200 m M U20  [el]
19:45  800 m M U20  [el]
20:05  800 m K U20  [el]
REKORDY
RP (U18) 21.55 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów Toruń 2019-02-10
Kwalifikacje: 12 z najlepszymi czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  elim 5  FINAŁ A  FINAŁ B  Ranking

Data aktualizacji: 2020-02-15 12:40:26
200 m M U18 - elim 1 Planowany START: 2020-02-15 12:10 WYSTARTOWANO: 12:09:39
  PhotoFinish
msc tor seria nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf rank
1 6 1 896
BOGACZYŃSKI Igor 03-11-07 MKL Jarocin (WP) 22.24 0.194 q PB 1
1 5 3 119
MALENDOWICZ Filip 03-09-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 22.68 0.192 q PB 2
1 5 5 167
OLISIEJKO Samuel 04-07-05 MKL Toruń (KP) 22.77 0.217 q PB 3
1 5 2 888
ZIMNIAK Kacper 04-04-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 22.81 0.266 q PB 4
2 3 1 282
PIETRZAK Daniel 04-10-13 AZS Łódź (LD) 23.04 0.119 q PB 5
3 5 1 929
CZTERNASTY Jan 03-09-29 UKS Achilles Leszno (WP) 23.08 0.139 q PB 6
1 5 4 509
WAŁASZEK Nikodem 03-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie (MA) 23.13 0.181 qB PB 7
2 6 4 835
URBANEK Łukasz 03-07-09 TL Athletics Jastrzębie (SL) 23.30 0.206 qB 8
2 6 3 873
CEGŁA Kacper 04-11-02 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 23.36 0.179 qB 9
2 6 2 2
BRZEZIŃSKI Konrad 03-09-29 GKS Start Długołęka (DS) 23.39 (381) 0.202 qB 10
2 6 5 197
PAŁKOWSKI Dawid 04-09-18 MUKL Brodnica (KP) 23.39 (385) 0.206 qB PB 11
3 4 4 936
KACZOR Marcin 04-02-12 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 23.43 0.174 qB PB 12
3 4 5 679
SMOLNICKI Bartosz 04-10-07 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 23.53 0.143 13
3 4 3 1007
SOBCZAK Błażej 04-12-30 NKS Nowe Miasto Lubawskie (WN) 23.63 0.183 14
3 4 2 823
WÓJCIK Paweł 03-02-08 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 23.79 0.147 15
4 3 2 762
WIĄCEK Tomasz 04-01-28 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) 23.84 0.114 PB 16
4 4 1 797
NOWAK Szymon 04-08-28 MKS-MOSM Bytom (SL) 23.85 0.184 17
4 3 3 280
KRYSIAK Iwo 03-09-02 AZS Łódź (LD) 23.87 0.133 18
5 2 3 681
SOSNA Seweryn 03-05-06 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 24.02 0.164 19
4 2 4 227
KASIETCZUK Adrian 04-04-07 MKS Agros Chełm (LU) 24.12 0.248 20
5 1 4 35
PÓŁTORAK Seweryn 03-08-22 MKL 12 Jelenia Góra (DS) 24.46 0.131 21
5 2 2 968
BALEWSKI Dawid 03-07-31 GSLA Gierzwałd (WN) 24.49 0.166 PB 22
4 2 5 974
WOLDAN Marcin 04-01-04 GSLA Gierzwałd (WN) 24.67 0.190 PB 23
5 2 1 462
ŁUKASIAK Szymon 03-07-31 UKS Herkules Sulejówek (MZ) 25.13 0.190 24
5 1 5 1030
SMOLIŃSKI Michał 03-08-11 KL Iskra Białogard (ZP) 25.22 0.126 25
6 1 2 156
CIĘSZKI Paweł 04-05-22 LUKS Start Nakło (KP) 26.32 0.247 PB 26
3 5 523
WÓJCIK Damian 04-03-05 TS Wieliczanka Wieliczka (MA) DQ 0.094 162.7
3 4 884
STAWICKI Kacper 03-03-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) DQ 0.161 163.3(a)
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2019 (Toruń)
1 WDOWIK Oliwer 02 CWKS Resovia Rzeszów 21.55
2 CHROSTA Filip 02 BKL Bełchatów 21.73
3 PIETRUSA Jakub 02 UKS bieganie.pl Stryszawa 22.25
Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów 2018 (Toruń)
1 POKORA Dawid 02 LKS Orzeł Namysłów 22.17
2 CHROSTA Filip 02 BKL Bełchatów 22.27
3 TARADAJ Bartosz 01 MKS-MOS Katowice 22.61
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.076719045639038 s.