PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
TORUŃ, 14-16 lutego 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-02-16 15:16:34
K4x400jmMix 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 TyczkaU18II WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2020-02-14
DZIEŃ 2
2020-02-15
DZIEŃ 3
2020-02-16
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  60 m pł M U20 (7bój)  [s]
09:15  60 m pł M U18 (7bój)  [s]
09:30  60 m pł M U18  [el]
09:55  60 m pł K U18  [el]
10:20  Trójskok M U18 
10:30  60 m pł M U18  [F]
10:35  Kula M (5) U18 
10:45  Tyczka M U18 (7bój) 
10:45  Tyczka M U20 (7bój) 
10:50  600 m K U18  [F]
11:10  60 m pł K U18  [F]
11:35  300 m M U18  [F]
11:50  300 m K U18  [F]
12:10  200 m K U18  [F]
12:25  W dal K U18 
12:30  Kula K (3) U18 
12:35  200 m M U18  [F]
12:55  1000 m M U18  [s]
13:20  2000 m K U18  [s]
13:30  600 m M U18  [F]
13:50  4x400 m Mix U18  [s]
15:00  Wzwyż M U20 
15:10  Trójskok M U20 
15:30  200 m K U20  [F]
15:40  200 m M U20  [F]
15:55  3000 m K U20  [s]
16:10  3000 m M U20  [s]
16:25  400 m K U20  [F]
16:35  Tyczka K U20 
16:40  400 m M U20  [F]
16:55  60 m pł K U20  [el]
17:20  Kula K (4) U20 
17:25  Wzwyż K U20 
17:30  60 m pł M U20  [el]
17:35  Trójskok K U20 
17:45  1000 m M U20 (7bój)  [s]
17:50  Siedmiobój M U20 
18:00  60 m pł K U20  [F]
18:20  1000 m M U18 (7bój)  [s]
18:24  Siedmiobój M U18 
18:35  60 m pł M U20  [F]
18:55  800 m K U20  [F]
19:05  800 m M U20  [F]
19:15  4x400 m Mix U20  [s]
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Ranking

Data aktualizacji: 2020-02-16 15:16:34
4x400 m Mix U18 - Bieg 1 Planowany START: 2020-02-16 13:50 WYSTARTOWANO: 13:50:43
  PhotoFinish
msc tor seria nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf rank
1 3 3 897 BOGACZYŃSKI Igor
GOŚCINIAK Marcelina
PLUTA Daria
CHMIEL Maciej
MKL Jarocin (WP) 3:43.54 0.134 1
1 2 2 799 KORYCIŃSKI Wojciech
WÓJCIK Alicja
GALUCH Vanessa
ROMBERG Adrian
MKS-MOSM Bytom (SL) 3:47.24 0.261 2
2 6 3 639 DUCHNOWSKI Igor
DĄBROWSKI Piotr
DZWONKOWSKA Karolina
ŁYSKOWKA Maja
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (PD) 3:47.66 0.171 3
2 6 2 590 JAWORSKI Kacper
GAWEŁ Martyna
ŚWIĘTEK Aleksandra
MOLEK Mateusz
LKS Stal Mielec (PK) 3:47.76 0.177 4
3 5 3 545 GREINER Olivia
AUGUSTYNIAK Janusz
JASZCZAK Aleksandra
RAK Filip
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 3:48.84 0.213 5
4 4 3 974 SAMULEWICZ Jan
KORNACKA Karolina
KORNACKA Kinga
WOLDAN Marcin
GSLA Gierzwałd (WN) 3:49.05 0.112 6
5 1 3 871 SZCZEPANIAK Paulina
DROZDOWSKI Damian
LOSY Anna
ADAMCIO Cyprian
KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 3:49.63 0.153 7
1 6 1 127 MALENDOWICZ Filip
OSTROWSKA Anna
KRAWIEC Wiktoria
SELERZYŃSKI Hubert
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 3:49.87 0.268 8
2 4 1 902 KEMPA Filip
MORSZNER Zofia
TROCHOLEPSZA Martyna
BIELECKI Marek
MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 3:50.28 0.247 9
3 3 2 491 BYDOŃ Oskar
SEREK Katarzyna
SKIMINA Emilia
BARCIK Jakub
KS AZS AWF Kraków (MA) 3:51.10 0.135 10
3 5 1 839 CZAJKOWSKA Magda
KANIA Damian
STĘPKA Patrycja
BRILLA Cyprian
UKS Czwórka Żory (SL) 3:51.61 0.251 11
4 4 2 812 KUŹMIŃSKA Justyna
KUZIAK David
DRAZIK Kasper
TOMALA Emilia
MKS-SMS Victoria Racibórz (SL) 3:51.97 0.205 12
5 5 2 169 MATUSZEWICZ Anna
OLISIEJKO Samuel
WĄŻ Anastazja
PIWOŃSKI Mikołaj
MKL Toruń (KP) 3:52.65 0.181 13
6 2 3 941 CIEŚLA Bartosz
SZYMKOWIAK Zofia
DUBERT Martyna
PRZYBYLSKI Jakub
UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 3:52.82 0.190 14
4 2 1 462 KOWALSKA Justyna
ZGLIŃSKI Hubert
ABRAMOWICZ Róża
ŁUKASIAK Szymon
UKS Herkules Sulejówek (MZ) 3:58.28 0.219 15
5 3 1 204 KAROW Damian
WINOGRODZKA Julia
GLAZA Mateusz
ROZPĘDZIK Marzena
UKS Czapla Białe Błota (KP) 3:59.87 0.160 16
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.096513986587524 s.