PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
TORUŃ, 14-16 lutego 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-02-16 16:09:13
K3000j 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 TyczkaU18II WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2020-02-14
DZIEŃ 2
2020-02-15
DZIEŃ 3
2020-02-16
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U20) 9:06.27 ENNAOUI Sofia LKS Lubusz Słubice Stockholm (SWE) 2014-02-06
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2020-02-16 16:09:13
3000 m K U20 - Bieg 1 Planowany START: 2020-02-16 15:55 WYSTARTOWANO: 15:55:23
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 6 704
BREZA Olimpia 02-02-14 KUKS Remus Kościerzyna (PM) 9:36.76 1
2 1 706
LEWNA Weronika 01-08-08 LKS Fenix Słupsk (PM) 9:45.80 2
3 5 14
BIELAK Natalia 02-05-10 KS SMS Szklarska Poręba (DS) 10:10.67 3
4 2 188
LATAŃSKA Zuzanna 01-08-04 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 10:18.46 PB 4
5 4 759
LUBOWSKA Agnieszka 02-10-12 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) 10:36.86 PB 5
6 7 1102
ŁAWRUKAJTIS Anna 01-08-02 RKS Rumia (PM) 10:39.13 6
7 8 745
OCHNICKA Natalia 02-08-18 AZS-AWF Katowice (SL) 10:39.37 PB 7
8 10 574
CHORZĘPA Agnieszka 01-01-14 KKB MOSiR Krosno (PK) 10:45.15 8
9 3 764
CHROMIK Julia 02-12-24 LKS Pogórze Skoczów (SL) 10:46.16 9
9 988
PĘTLICKA Julia 02-01-02 KS AZS UWM Olsztyn (WN) DNS
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2019 (Toruń)
1 KAZIMIERSKA Klaudia 01 LKS Vectra Włocławek 10:01.99
2 PYKA Milena 00 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 10:03.38
3 KARPIUK Diana 00 KS Podlasie Białystok 10:04.33
Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów 2018 (Toruń)
1 PYKA Milena 00 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 10:00.02
2 DIAS Julia 99 GKS Żukowo 10:00.63
3 KARPIUK Diana 00 KS Podlasie Białystok 10:01.44
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.027401924133301 s.