PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
WROCŁAW, 9 - 11 lutego 2024
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-02-11 20:19:14
K4x400jMix 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000ch 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5 bój U20 5 bój U18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000ch 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7 bój U20 7 bój U18

DZIEŃ 1
2024-02-09
DZIEŃ 2
2024-02-10
DZIEŃ 3
2024-02-11
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


TRANSMISJE KP Sport

 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2024-02-11 20:19:14 OFICJALNE
4x400 m Mix U20 - Bieg 1 Planowany START: 2024-02-11 20:05 WYSTARTOWANO: 20:10:49
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf rank
1 4 981 GRAFF Tymoteusz
PŁÓCIENNICZAK Amelia
BRUDŁO Hubert
KANICKA Inga
KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 3:40.29 0.199 1
2 6 639 GRYKAŁOWSKI Marek
CYGAN Natalia
BEMBENEK Jakub
BUTRYN Kornelia
KKL Stal Stalowa Wola (PK) 3:40.73 0.143 2
3 3 124 DURKALEC Maciej
KADYŁO Zofia
RONCZEWSKI Mikołaj
KOZŁOWSKA Zofia
WLKS Wrocław (DS) 3:42.83 0.218 3
4 5 10 CZERWIŃSKI Piotr
TRYBA Martyna
GONKIEWICZ Jan
NOWAK Antonina
GKS Start Długołęka (DS) 3:47.94 0.204 4
5 2 55 SKORUPIŃSKI Oliwier
SZYMSKA Amelia
SADOWSKI Gabriel
SZYMSKA Julia
MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 3:57.20 0.182 5
6 1 192 PRUŚ Jakub
SZUKAŁA Natalia
STRÓŻEK Miłosz
CZWODZIŃSKA Amelia
AZS UMCS Lublin (LU) 3:58.83 0.166 6
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2023 (Rzeszów)
1 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 3:38.32
2 KS AZS UWM Olsztyn 3:39.48
3 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 3:39.61
   
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2022 (Rzeszów)
1 KS AZS UWM Olsztyn 3:33.17
1 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 3:37.40
2 MKL Jarocin 3:33.85
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.038413 s. | Mem: 1.25 megabytes