PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
TORUŃ, 8-10 lutego 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-02-08 17:16:23
M5chjm
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 60PK 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2019-02-08
DZIEŃ 2
2019-02-09
DZIEŃ 3
2019-02-10
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

10:00  60 m pł K U20 (5bój)  [s]
10:15  Trójskok K U18 
10:35  Wzwyż K U20 (5bój) 
11:30  Tyczka K U18 
12:10  60 m pł K U18 (5bój)  [s]
13:00  Wzwyż K U18 (5bój) 
13:08  Kula K U20 (5bój) 
15:00  Ceremonia otwarcia 
15:15  3000 m ch K U18  [s]
15:35  Kula K U18 (5bój) 
15:35  W dal K U20 (5bój) 
16:10  3000 m ch K U20  [s]
16:45  5000 m ch M U18  [s]
16:58  W dal K U18 (5bój) 
17:12  Wzwyż M U18 
17:25  800 m K U20 (5bój)  [s]
17:30  Pięciobój K U20 
17:50  5000 m ch M U20  [s]
18:25  800 m K U18 (5bój)  [s]
18:30  Pięciobój K U18 
18:40  60 m M PK  [s]
REKORDY
RP (U18) 20:46.05 NIEDZIAŁEK Łukasz WLKS Nowe Iganie Toruń 2017-02-13
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2019-02-08 17:16:23
5000 m ch M U18 - Bieg 1 Planowany START: 2019-02-08 16:45 WYSTARTOWANO: 16:43:55
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 7 602 PIECUCH Kamil 03-07-10 LKS Stal Mielec (PK) 24:42.05 PB 1
2 9 952 ALEKSANDROWICZ Dawid 02-04-07 UKS Przełaj Żerków (WP) 25:31.00 PB 2
3 10 187 SCHIEDEL Karol 02-07-07 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 25:39.62 PB 3
4 8 929 KONEK Piotr 02-01-02 PLKS Gwda Piła (WP) 26:02.11 PB 4
5 1 936 NOWOSTAWSKI Mikołaj 02-07-05 UKS 12 Kalisz (WP) 26:16.65 5
6 4 181 LATAŃSKI Kajetan 03-08-20 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 27:14.80 PB 6
7 3 511 PRZESTRZELSKI Szymon 03-08-16 WLKS Nowe Iganie (MZ) 27:24.26 7
8 6 700 RYNKIEWICZ Olaf 02-02-12 KL Lechia Gdańsk (PM) 27:45.38 PB 8
9 2 1018 MATUSZCZAK Natan 03-09-10 KMKL Sztorm Kołobrzeg (ZP) 30:38.46 ** 9
5 753 ROLA Damian 02-06-02 ULKS Talex Borzytuchom (PM) DNS

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.04025411605835 s.