PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
TORUŃ, 12-14 lutego 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-02-12 17:22:31
M5chjm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2021-02-12
DZIEŃ 2
2021-02-13
DZIEŃ 3
2021-02-14
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



10:00  60 m pł K U20 (5bój)  [s]
10:35  Wzwyż K U20 (5bój) 
11:00  Trójskok K U18 
11:45  60 m pł K U18 (5bój)  [s]
12:00  Tyczka K U18 
12:45  Wzwyż K U18 (5bój) 
13:20  Kula K U20 (5bój) 
15:00  Ceremonia otwarcia 
15:10  Kula K U18 (5bój) 
15:20  3000 m ch K U18  [s]
15:35  W dal K U20 (5bój) 
15:40  Wzwyż M U18 
15:45  3000 m ch K U20  [s]
16:20  5000 m ch M U18  [s]
16:30  W dal K U18 (5bój) 
17:00  800 m K U20 (5bój)  [s]
17:05  Pięciobój K U20 
17:10  5000 m ch M U20  [s]
17:45  800 m K U18 (5bój)  [s]
17:50  Pięciobój K U18 
REKORDY
RP (U18) 20:46.05 NIEDZIAŁEK Łukasz WLKS Nowe Iganie Toruń 2017-02-13
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2021-02-12 17:22:31
5000 m ch M U18 - Bieg 1 Planowany START: 2021-02-12 16:20 WYSTARTOWANO: 16:19:18
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 6 658 IELO Cristian 04-12-15 LKS Stal Mielec (PK) 24:18.78 PB 1
2 8 673 GOŁĄBEK Kacper 05-08-25 MKS Stal Nowa Dęba (PK) 24:43.33 2
3 9 238 DZIDA Kamil 05-03-22 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 24:50.25 ~^ 3
4 11 785 BARBUŻYŃSKI Dominik 04-03-18 KL Lechia Gdańsk (PM) 26:25.22 PB 4
5 13 674 ŁUC Kacper 05-03-10 MKS Stal Nowa Dęba (PK) 26:32.40 5
6 3 444 PORYZIŃSKI Mateusz 05-05-05 MKS Bank BS Płońsk (MZ) 26:34.97 6
7 4 1077 FRIEBE Nikodem 05-11-06 UKS Przełaj Żerków (WP) 26:46.08 7
8 1 522 ADAMCZYK Maciej 05-07-28 UKS Herkules Sulejówek (MZ) 26:47.06 8
9 10 1056 ROSIEWICZ Jan 04-11-05 UKS 12 Kalisz (WP) 27:01.54 ^ 9
10 12 132 KUKAWKA Mateusz 04-07-22 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 27:10.71 ^ 10
11 7 941 GRUBECKI Wiktor 04-01-06 UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń (SL) 28:24.81 PB 11
12 2 526 WALENDZIK Seweryn 05-07-18 UKS Herkules Sulejówek (MZ) 30:58.57 12
5 173 JARZEMBSKI Kacper 04-02-25 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) DQ TR 54.7.5
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2020 (Toruń)
1 PIECUCH Kamil 03 LKS Stal Mielec 22:56.42
2 FREJ Oskar 03 CWKS Resovia Rzeszów 25:04.16
3 IELO Cristian 04 LKS Stal Mielec 25:20.44
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2019 (Toruń)
1 PIECUCH Kamil 03 LKS Stal Mielec 24:42.05
2 ALEKSANDROWICZ Dawid 02 UKS Przełaj Żerków 25:31.00
3 SCHIEDEL Karol 02 MLKS Nadwiślanin Chełmno 25:39.62
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.03616189956665 s.