PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
TORUŃ, 14-16 lutego 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-02-15 17:20:40
M60j 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 TyczkaU18II WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2020-02-14
DZIEŃ 2
2020-02-15
DZIEŃ 3
2020-02-16
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  60 m M U20 (7bój)  [s]
09:20  60 m K U18  [el]
09:30  Tyczka M U18 
09:40  60 m M U18  [el]
09:40  W dal M U20 (7bój) 
10:05  60 m M U18 (7bój)  [s]
10:20  60 m K U18  [F]
10:35  1000 m K U18  [s]
10:55  60 m M U18  [F]
11:05  W dal M U18 (7bój) 
11:05  Kula M U20 (7bój) 
11:10  2000 m M U18  [s]
11:35  200 m K U18  [el]
12:10  200 m M U18  [el]
12:35  Kula M U18 (7bój) 
12:40  600 m K U18  [el]
12:45  W dal M U18 
12:50  Wzwyż K U18 
13:05  600 m M U18  [el]
13:30  300 m K U18  [el]
14:10  300 m M U18  [el]
15:30  60 m K U20  [el]
15:50  60 m M U20  [el]
16:00  Wzwyż M U20 (7bój) 
16:10  W dal K U20 
16:25  60 m K U20  [F]
16:45  1500 m K U20  [s]
17:00  60 m M U20  [F]
17:05  Tyczka M U20 
17:25  400 m M U20  [el]
17:55  400 m K U20  [el]
18:10  W dal M U20 
18:20  1500 m M U20  [s]
18:30  Wzwyż M U18 (7bój) 
18:35  200 m K U20  [el]
18:45  Kula M (6) U20 
19:05  200 m M U20  [el]
19:45  800 m M U20  [el]
20:05  800 m K U20  [el]
REKORDY
RP (U20) 6.68 CHYŁA Łukasz SKLA Sopot Spała 2000-01-28
Kwalifikacje: 1 z każdego biegu (Q) + 11 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  elim 5  FINAŁ A  FINAŁ B  Ranking

Data aktualizacji: 2020-02-15 16:16:46
60 m M U20 - elim 1 Planowany START: 2020-02-15 15:50 WYSTARTOWANO: 15:51:35
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf rank
1 6 431
GRZELAK Mateusz 01-01-18 MUKS Płock (MZ) 6.91 0.187 Q 6
2 3 643
GRAJEWSKI Tomasz 01-07-20 SL Salos Suwałki (PD) 7.11 (107) 0.179 qB PB 14
3 7 372
GAWRON Patryk 01-03-04 ULKS MOSiR Sieradz (LD) 7.11 (109) 0.159 qB =PB 15
4 5 52
WISZNIOWSKI Mateusz 02-09-07 MKS MOS Wrocław (DS) 7.15 0.151 qB PB 16
5 4 493
GOCH Szymon 02-03-10 KS AZS AWF Kraków (MA) 7.32 (312) 0.156 27
2 572
ŻYCZYŃSKI Tomasz 02-02-06 CWKS Resovia Rzeszów (PK) DQ 0.092 162.7
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2019 (Toruń)
1 PLICHTA Antoni 00 LKS Lubusz Słubice 6.87
2 LEMPACH Jakub 01 LKS Maraton Turek 6.88
3 ŁUPIŃSKI Rafał 01 KS Podlasie Białystok 6.91
Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów 2018 (Toruń)
1 WOŹNIAK Szymon 99 BKL Bełchatów 6.83
2 SMOSARSKI Dominik 99 PKS Gwardia Szczytno 6.84
3 PAJĄK Rafał 99 MKS Czechowice-Dziedzice 6.86
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.21652889251709 s.