PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
TORUŃ, 12-14 lutego 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-02-14 10:43:36
M60płjm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2021-02-12
DZIEŃ 2
2021-02-13
DZIEŃ 3
2021-02-14
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



REKORDY
RP (U18) 7.73 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot Toruń 2019-02-10
Kwalifikacje: 1 z każdego biegu (Q) + 12 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  FINAŁ A  FINAŁ B  Ranking

Data aktualizacji: 2021-02-14 09:55:52
60 m pł M U18 - elim 1 Planowany START: 2021-02-14 09:30 WYSTARTOWANO: 09:28:40
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf rank
1 6 70 DIALLO Amadou 05-04-21 MKS Piast Głogów (DS) 8.14 0.136 Q PB 2
2 4 562 WOZIWODZKI Jakub 04-05-18 KS AZS AWF Kraków (MA) 8.21 (206) 0.171 q =PB 3
3 5 74 RABURSKI Maciej 05-01-15 MLKS Echo Twardogóra (DS) 8.76 0.196 qB PB 12
4 2 782 PIOTROWSKI Olaf 05-06-29 KL Gdynia (PM) 8.93 0.199 qB 16
5 7 373 GRZELAK Kornel 04-08-03 UKS Dziewiątka Kutno (LD) 9.08 0.177 PB 21
6 3 1090 TOMYS Jakub 05-05-27 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 9.32 0.238 24
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2020 (Toruń)
1 RYBACKI Kornel 03 LUKS Hańcza Suwałki 8.01
2 JUSZCZAK Szymon 03 UKS Przełaj Żerków 8.02
3 SWOBODA Dawid 03 MKL Szczecin 8.18
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2019 (Toruń)
1 SZYMAŃSKI Jakub 02 SKLA Sopot 7.73
2 WIEWIÓRKA Paweł 02 MKS-MOS Katowice 7.97
3 JUSZCZAK Szymon 03 UKS Przełaj Żerków 8.06
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.050722122192383 s.