PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
TORUŃ, 14-16 lutego 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-02-14 11:56:58
WK60płjm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 TyczkaU18II WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2020-02-14
DZIEŃ 2
2020-02-15
DZIEŃ 3
2020-02-16
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  60 m pł K U20 (5bój)  [s]
10:35  Wzwyż K U20 (5bój) 
11:00  Trójskok K U18 
11:45  60 m pł K U18 (5bój)  [s]
12:00  Tyczka K U18 
12:00  Tyczka K U18 II 
12:25  Wzwyż K U18 (5bój) 
13:20  Kula K U20 (5bój) 
15:00  Kula K U18 (5bój) 
16:00  Ceremonia otwarcia 
16:15  3000 m ch K U18  [s]
16:20  W dal K U20 (5bój) 
16:40  3000 m ch K U20  [s]
16:45  Wzwyż M U18 
17:05  5000 m ch M U18  [s]
17:20  W dal K U18 (5bój) 
17:45  800 m K U20 (5bój)  [s]
17:49  Pięciobój K U20 
18:00  5000 m ch M U20  [s]
18:35  800 m K U18 (5bój)  [s]
18:39  Pięciobój K U18 
REKORDY
RP (U18) 8.29 SKRZYSZOWSKA Pia OKS Skra Warszawa Łódź 2018-01-14
 
 Bieg 1  Bieg 2  Ranking

Data aktualizacji: 2020-02-14 11:56:58
60 m pł K U18 (5bój) - Bieg 1 Planowany START: 2020-02-14 11:45 WYSTARTOWANO: 11:45:48
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf punkty rank
1 5 91
KUBIS Paulina 04-03-24 WLKS Wrocław (DS) 8.87 0.155 =PB 937 1
2 4 27
OLSZAK Maja 04-07-30 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 8.93 0.211 PB 925 2
3 6 395
KOŚCIANEK Daria 03-03-28 AZS-AWF Warszawa (MZ) 9.24 0.205 PB 860 3
4 3 937
KADŁUBOWICZ Weronika 04-04-25 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 9.29 0.233 PB 850 4
5 7 411
GRANOWSKA Pola 03-09-29 KS Warszawianka W-wa (MZ) 9.50 0.203 =PB 808 5
6 2 700
BIELSKA Oliwia 03-05-26 KS Wejher Wejherowo (PM) 9.56 0.170 PB 796 6
7 8 742
KALINO Natalia 03-04-10 AZS-AWF Katowice (SL) 9.64 0.168 PB 781 7
8 1 712
WENDOWSKA Klaudia 03-02-18 MKS Sambor Tczew (PM) 9.65 (641) 0.222 PB 779 8
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.051815986633301 s.