PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
TORUŃ, 8-10 lutego 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-02-08 15:09:06
WKwjm
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 60PK 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2019-02-08
DZIEŃ 2
2019-02-09
DZIEŃ 3
2019-02-10
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

10:00  60 m pł K U20 (5bój)  [s]
10:15  Trójskok K U18 
10:35  Wzwyż K U20 (5bój) 
11:30  Tyczka K U18 
12:10  60 m pł K U18 (5bój)  [s]
13:00  Wzwyż K U18 (5bój) 
13:08  Kula K U20 (5bój) 
15:00  Ceremonia otwarcia 
15:15  3000 m ch K U18  [s]
15:35  Kula K U18 (5bój) 
15:35  W dal K U20 (5bój) 
16:10  3000 m ch K U20  [s]
16:45  5000 m ch M U18  [s]
16:58  W dal K U18 (5bój) 
17:12  Wzwyż M U18 
17:25  800 m K U20 (5bój)  [s]
17:30  Pięciobój K U20 
17:50  5000 m ch M U20  [s]
18:25  800 m K U18 (5bój)  [s]
18:30  Pięciobój K U18 
18:40  60 m M PK  [s]
REKORDY
RP (U18) 1.85 KRAWCZUK Elżbieta AZS Białystok Warszawa 1977-02-20
RP (U18) 1.85 KSOK Anna Śląsk Wrocław Spała 2000-02-18
 
 Gr. A  Ranking

Data aktualizacji: 2019-02-08 15:09:06
Wzwyż K U18 (5bój) - Gr. A Planowany START: 2019-02-08 13:00 ZAKOŃCZENIE: 14:44:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub 1.20 1.23 1.26 1.29 1.32 1.35 1.38 1.41 1.44 1.47 1.50 1.53 1.56 1.59 1.62 1.65 wynik inf punkty rank
1 18 250 CZECH Natalia 02-07-02 MLKS Agros Żary (LB) - - - - - - - - o - o - xo o o xxx 1.62 759 1
2 14 394 KOŚCIANEK Daria 03-03-28 AZS-AWF Warszawa (MZ) - - - - - - - - o o o o o o xxx 1.59 PB 724 3
3 17 234 SURA Kornelia 02-06-28 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) - - - - - - - - - o xo xo xo o xxx 1.59 724 2
4 15 729 WENDOWSKA Klaudia 03-02-18 MKS Sambor Tczew (PM) - - - - - - - o o o o o xo xxo xxx 1.59 PB 724 4
5 10 1013 KANIA Anastazja 02-04-29 KL Iskra Białogard (ZP) - - - - - - - o o o o o xxx 1.53 SB 655 6
6 11 705 GAJEWSKA Patrycja 02-11-25 KS Wejher Wejherowo (PM) - - - - - - - o o o o xxo xxx 1.53 PB 655 5
6 16 572 KRONBURG Klaudia 02-04-11 MULKS Juvenia Głuchołazy (OP) - - - - - - - o o o o xxo xxx 1.53 655 7
8 12 960 KULUS Matylda 02-03-14 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) - - - - - - o o o o xo xxx 1.50 =SB 621 10
9 13 162 MATUSZEWICZ Anna 03-04-05 MKL Toruń (KP) - - - - - - o o o xxo xo xxx 1.50 =PB 621 9
10 9 703 BIELSKA Oliwia 03-05-26 KS Wejher Wejherowo (PM) - - - - - - - o o xo xxo xxx 1.50 =PB 621 8
11 1 324 KRAWCZYK Aleksandra 03-04-28 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) - - - - - - - o xo xo xxx 1.47 =PB 588 11
12 8 170 WAĆKOWSKA Laura 03-07-21 MKL Toruń (KP) - - o o o o o xxo o xxx 1.44 PB 555 13
13 7 561 PANCYLEJKO Ewelina 02-08-31 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) - - - o o o o xo xxo xxx 1.44 PB 555 12
14 3 252 MISTOŃ Zuzanna 02-11-28 MLKS Agros Żary (LB) - - - - o o xxo o xxx 1.41 PB 523 14
15 4 325 MYSZYŃSKA Izabela 03-10-20 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) - - o xxo o xo xxx 1.35 PB 460 15
16 6 490 KURPIEWSKA Aleksandra 02-05-13 UKS LA Basket Warszawa (MZ) - - o xo xxx 1.29 399 16
17 2 64 DZIEMIDOWICZ Ewa 02-09-04 SL GKS Olsza Olszyna (DS) o - o - xxx 1.26 369 17
5 86 KOZDROWSKA Wiktoria 03-08-16 WLKS Wrocław (DS) - - - - xxx NM

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.051250219345093 s.