PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
TORUŃ, 8-10 lutego 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-02-10 18:09:12
WM1000jm
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 60PK 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2019-02-08
DZIEŃ 2
2019-02-09
DZIEŃ 3
2019-02-10
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

09:00  60 m pł M U20 (7bój)  [s]
09:15  60 m pł M U18 (7bój)  [s]
09:25  Kula K (3) U18 
09:35  60 m pł M U18  [el]
10:03  60 m pł K U18  [el]
10:10  Trójskok M U18 
10:30  Tyczka M U20 (7bój) 
10:30  Tyczka M U18 (7bój) 
10:35  60 m pł M U18  [F]
10:50  600 m K U18  [F]
11:10  60 m pł K U18  [F]
11:25  1000 m M U18  [s]
11:50  2000 m K U18  [s]
11:55  Kula M (5) U18 
12:15  300 m M U18  [F]
12:30  W dal K U18 
12:32  300 m K U18  [F]
12:55  600 m M U18  [F]
13:15  200 m K U18  [F]
13:30  200 m M U18  [F]
15:00  Wzwyż M U20 
15:05  200 m K U20  [F]
15:10  Trójskok M U20 
15:25  200 m M U20  [F]
15:45  3000 m K U20  [s]
16:02  3000 m M U20  [s]
16:10  Tyczka K U20 
16:20  800 m K U20  [F]
16:30  800 m M U20  [F]
16:45  60 m pł K U20  [el]
17:03  Wzwyż K U20 
17:12  60 m pł M U20  [el]
17:20  Kula K (4) U20 
17:33  Trójskok K U20 
17:35  1000 m M U20 (7bój)  [s]
17:40  Siedmiobój M U20 
17:49  60 m pł K U20  [F]
18:05  1000 m M U18 (7bój)  [s]
18:10  Siedmiobój M U18 
18:13  60 m pł M U20  [F]
18:31  400 m K U20  [F]
18:48  400 m M U20  [F]
REKORDY
RP (U18) 2:26.11 TURSKI Krzysztof MKS-SMS Victoria Racibórz Spała 2017-01-28
RP (U18) 2:25.88 AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudziądz Spała 2018-02-04
 
 Bieg 1

Data aktualizacji: 2019-02-10 18:09:12
1000 m M U18 (7bój) - Bieg 1 Planowany START: 2019-02-10 18:05 WYSTARTOWANO: 18:03:02
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty
1 8 253 MURIAS Mateusz 02-01-18 MLKS Agros Żary (LB) 2:56.16 702
2 5 168 TARASIEWICZ Olivier 02-04-15 MKL Toruń (KP) 2:57.76 686
3 6 41 ZAZULA Michał 03-10-23 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 2:58.21 682
4 3 704 CZERWIONKA Norbert 03-02-26 KS Wejher Wejherowo (PM) 2:58.65 678
5 2 475 DONACKI Adam 02-02-21 SKS Feniks Siedlce (MZ) 3:04.44 621
6 7 285 FLORCZAK Jakub 02-11-05 MKLA Łęczyca (LD) 3:07.19 596
7 1 962 RYSMAN Kacper 02-01-12 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 3:10.52 565
8 9 833 ŻYŁA Rafał 02-10-09 MKS-SMS Victoria Racibórz (SL) 3:10.90 PB 561
9 4 54 WĘGRZYN Jakub 02-11-28 MKS Osa Zgorzelec (DS) 3:23.81 450

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.058767795562744 s.