PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
TORUŃ, 12-14 lutego 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-02-13 13:32:17
Wmkulajm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2021-02-12
DZIEŃ 2
2021-02-13
DZIEŃ 3
2021-02-14
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



09:00  60 m M U20 (7bój)  [s]
09:17  60 m K U18  [el]
09:45  W dal M U20 (7bój) 
09:46  60 m M U18  [el]
10:09  60 m M U18 (7bój)  [s]
10:21  60 m K U18  [F]
10:27  60 m K U18  [F]
10:30  Tyczka M U18 
10:35  1000 m K U18  [s]
10:54  60 m M U18  [F]
11:00  60 m M U18  [F]
11:05  Kula M U20 (7bój) 
11:05  W dal M U18 (7bój) 
11:10  2000 m M U18  [s]
11:48  200 m K U18  [el]
12:19  200 m M U18  [el]
12:32  Wzwyż K U18 
12:35  Kula M U18 (7bój) 
12:36  W dal M U18 
12:48  600 m K U18  [el]
13:15  600 m M U18  [el]
13:43  300 m K U18  [el]
14:33  300 m M U18  [el]
15:32  60 m K U20  [el]
15:55  Wzwyż M U20 (7bój) 
16:00  60 m M U20  [el]
16:16  W dal K U20 
16:30  60 m K U20  [F]
16:40  60 m K U20  [F]
16:49  1500 m K U20  [s]
17:07  Tyczka M U20 
17:23  400 m M U20  [el]
17:55  60 m M U20  [F]
18:00  60 m M U20  [F]
18:10  400 m K U20  [el]
18:15  Wzwyż M U18 (7bój) 
18:16  W dal M U20 
18:43  1500 m M U20  [s]
18:51  Kula M (6) U20 
18:59  200 m K U20  [el]
19:24  200 m M U20  [el]
19:58  800 m M U20  [el]
20:12  800 m K U20  [el]
REKORDY
RP (U18) 24.24 BUKOWIECKI Konrad PKS Gwardia Szczytno Spała 2014-12-31
 
 Ranking

Data aktualizacji: 2021-02-13 13:32:17
Kula M U18 (7bój) Planowany START: 2021-02-13 12:35 ZAKOŃCZENIE: 13:10:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III wynik inf punkty rank
1 5 419 ROBAKOWSKI Dawid 04-06-23 AZS-AWF Warszawa (MZ) 14.52 x x 14.52 PB 760 1
2 2 256 JUNG Marcin 04-03-19 MLKS Agros Żary (LB) 12.94 13.59 x 13.59 SB 703 2
3 14 1205 WOJTON Robert 04-06-24 STS Pomerania Szczecin (ZP) 12.66 12.93 13.59 13.59 703 3
4 10 64 PRZYBYLSKI Oliwier 04-04-15 MKS Osa Zgorzelec (DS) 12.08 x 13.40 13.40 692 4
5 9 534 KAMIONEK Patryk 04-12-20 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 11.15 12.27 13.04 13.04 PB 670 5
6 12 62 LINIEWICZ Patryk 04-06-15 MKS Osa Zgorzelec (DS) x 11.15 x 11.15 PB 555 6
7 6 1204 RYCHLICKI Damian 04-05-23 STS Pomerania Szczecin (ZP) 10.88 10.94 10.95 10.95 543 7
8 4 528 KUCHARSKI Filip 05-04-04 UKS Kresy Otwock (MZ) 9.19 8.85 10.87 10.87 538 8
9 8 314 WOŹNIAK Hubert 05-09-29 MKLA Łęczyca (LD) 10.49 10.14 10.74 10.74 530 9
10 11 1203 ORGANISTA Wiktor 04-02-26 STS Pomerania Szczecin (ZP) 10.45 x 10.63 10.63 PB 524 10
11 1 1088 BRZEZIŃSKI Artur 04-02-19 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 9.73 9.96 x 9.96 483 11
12 3 540 WIELOSZ Mikołaj 04-07-07 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 9.94 x x 9.94 PB 482 12
13 13 1089 KOTLARSKI Mateusz 05-06-11 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 9.21 8.89 x 9.21 PB 438 13
14 7 586 SZULER Kamil 05-03-12 TS Wieliczanka Wieliczka (MA) 7.76 7.99 x 7.99 366 14
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.057839155197144 s.