PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
TORUŃ, 12-14 lutego 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-02-13 11:11:05
M60jm 1 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2021-02-12
DZIEŃ 2
2021-02-13
DZIEŃ 3
2021-02-14
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



REKORDY
RP (U18) 6.83 ADAMCZYK Dariusz GRYF Słupsk Spała 1992-01-25
 
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  FINAŁ A  FINAŁ B

Data aktualizacji: 2021-02-13 11:11:05
60 m M U18 - FINAŁ A Planowany START: 2021-02-13 11:00 WYSTARTOWANO: 11:08:09
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf
1 4 985 GRZĄKA Dawid 04-04-30 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 6.89 0.140
2 3 93 KISIL Kamil 04-03-14 WLKS Wrocław (DS) 7.00 0.102
3 5 599 GORZKOWICZ Michał 05-05-21 WKS Wawel Kraków (MA) 7.06 0.102
4 6 491 GIZICKI Tomasz 04-06-14 RLTL OPTIMA Radom (MZ) 7.06 0.170
5 8 383 SZYMAŃSKI Daniel 05-05-22 UMLKS Pegaz Opoczno (LD) 7.09 0.133
6 7 589 PIETRUSA Jakub 05-02-18 UKS bieganie.pl Stryszawa (MA) 7.11 0.198
7 2 1029 KEMPA Filip 04-08-24 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 7.12 0.149
8 1 640 KOCHMAŃSKI Mateusz 05-06-12 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 7.13 0.180
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2020 (Toruń)
1 KOZELAN Hubert 03 AZS-AWFiS Gdańsk 7.07
2 GIZICKI Tomasz 04 RLTL ZTE Radom 7.17
3 GRZĄKA Dawid 04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 7.18
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2019 (Toruń)
1 GÓRNY Mateusz 02 BKL Bełchatów 6.87
2 MICHALAK Piotr 02 AML Słupsk 7.03
3 BACHÓRSKI Anton 02 MKL Szczecin 7.04
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.032099008560181 s.