PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
TORUŃ, 14-16 lutego 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-02-16 19:11:59
M800j 3 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 TyczkaU18II WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2020-02-14
DZIEŃ 2
2020-02-15
DZIEŃ 3
2020-02-16
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U20) 1:49.42 RUSS Radosław LKS Vectra Włocławek Toruń 2015-02-03
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2020-02-15 20:07:37
800 m M U20 - elim 3 Planowany START: 2020-02-15 19:45 WYSTARTOWANO: 20:01:14
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 4 141
AUGUSTYNIAK Jakub 01-09-04 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 1:56.62 Q 2
2 6 307
ADAMCZEWSKI Dominik 01-05-10 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 1:56.82 Q 4
3 2 65
DOMINIAK Daniel 01-04-10 SL GKS Olsza Olszyna (DS) 1:57.63 q PB 8
4 5 638
LIKWIARZ Dawid 02-02-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (PD) 1:58.30 12
5 5 682
STANIAK Jakub 01-12-05 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 1:59.35 PB 14
6 1 369
TWORSKI Kacper 02-08-05 UKS Lisy Zgierz (LD) 2:01.18 PB 17
7 3 406
PIOTROWSKI Filip 01-03-26 BKS Wataha Warszawa (MZ) 2:02.27 PB 21
8 1 602
ROGALA Kacper 02-01-06 MKL Sparta Stalowa Wola (PK) 2:04.32 22
9 3 128
SOLDAT Adam 01-01-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 2:04.73 (721) SB 23
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2019 (Toruń)
1 AUGUSTYNIAK Jakub 01 GKS Olimpia Grudziądz 1:53.01
2 MASACZYŃSKI Adam 01 KKL Kielce 1:53.85
3 SZKUDLAREK Jakub 01 RKS Łódź 1:54.13
Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów 2018 (Toruń)
1 TURSKI Krzysztof 00 RLTL ZTE Radom 1:54.59
2 KOCAK Patryk 99 WLKS Nowe Iganie 1:55.69
3 RÓŻYCKI Piotr 99 MUKS Płock 1:55.82
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.048476934432983 s.