PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
TORUŃ, 8-10 lutego 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-02-08 16:39:56
K3chj
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 60PK 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2019-02-08
DZIEŃ 2
2019-02-09
DZIEŃ 3
2019-02-10
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

10:00  60 m pł K U20 (5bój)  [s]
10:15  Trójskok K U18 
10:35  Wzwyż K U20 (5bój) 
11:30  Tyczka K U18 
12:10  60 m pł K U18 (5bój)  [s]
13:00  Wzwyż K U18 (5bój) 
13:08  Kula K U20 (5bój) 
15:00  Ceremonia otwarcia 
15:15  3000 m ch K U18  [s]
15:35  Kula K U18 (5bój) 
15:35  W dal K U20 (5bój) 
16:10  3000 m ch K U20  [s]
16:45  5000 m ch M U18  [s]
16:58  W dal K U18 (5bój) 
17:12  Wzwyż M U18 
17:25  800 m K U20 (5bój)  [s]
17:30  Pięciobój K U20 
17:50  5000 m ch M U20  [s]
18:25  800 m K U18 (5bój)  [s]
18:30  Pięciobój K U18 
18:40  60 m M PK  [s]
REKORDY
RP (U20) 12:55.68 ZDZIEBŁO Katarzyna LKS Stal Mielec Toruń 2015-02-22
 
 Bieg 1

Data aktualizacji: 2019-02-08 16:39:56
3000 m ch K U20 - Bieg 1 Planowany START: 2019-02-08 16:10 WYSTARTOWANO: 16:12:45
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf
1 9 1033 PIEKARZ Agata 01-06-09 MKS Hermes Gryfino (ZP) 14:27.03
2 8 603 RAŚ Wiktoria 00-11-14 LKS Stal Mielec (PK) 15:27.61
3 5 36 DROZDEK Marcelina 00-10-23 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 15:56.73 PB
4 3 673 GEPPERT Aleksandra 01-02-08 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 16:07.96 PB
5 4 887 KAMIŃSKA Marta 00-06-13 KS Gwardia Piła (WP) 16:18.99 PB
6 6 184 OLLER Patrycja 01-01-01 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 16:25.68
7 2 889 STRÓGAREK Katarzyna 00-02-29 KS Gwardia Piła (WP) 16:48.69 SB
8 1 698 CHANDUSZKO Karolina 01-09-14 KL Lechia Gdańsk (PM) 16:51.66 PB
9 7 1036 ZEMBIK Michalina 00-01-22 MKS Hermes Gryfino (ZP) 17:05.44

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.079158782958984 s.